Devil May Cry 5 Deluxe paket alınır mı?

ftlX0

Kilopat
RAM
16 gb gskill ripjaws 3200 mhz
SSD veya HDD modeli
240 gb ssd 1 tb hdd
Ekran kartı
rx 580 8 gb
Anakart
asus a320m-k
İşlemci
amd ryzen 5 5500
İyi sosyaller. Oyun hoşuma gidiyor almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir şey var, Deluxe paketi almaya değer mi? Bana ekstra sağladığı nedir o paketin yoksa düz oyunu alıp geçerim, bir de Vergil dedikleri karakteri alabilirim belki.

İyi sosyaller. Oyun hoşuma gidiyor almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir şey var, Deluxe paketi almaya değer mi? Bana ekstra sağladığı nedir o paketin yoksa düz oyunu alıp geçerim, bir de Vergil dedikleri karakteri alabilirim belki.
Deluxe bilmiyorum ama oyun kesinlikle oynanır. Hack and Slash tarihinin en iyi oyunu. Hikayesi kötü değil, mekanikleri çok iyi. Grafikleri de öyle. Almanızı öneririm.

Sadece Vergil'i alin. Diger tum DLC'ler oyun icinde acilabilir ogeler. Uzun uzun arastirmistim Steam forumunda.

Deluxe bilmiyorum ama oyun kesinlikle oynanır. Hack and Slash tarihinin en iyi oyunu. Hikayesi kötü değil, mekanikleri çok iyi. Grafikleri de öyle. Almanızı öneririm.

Teşekkürler merak ettiğimde buydu, oyun içi açılabiliyorlarsa öyle yaparım. Tek Vergil'i alıp geçerim. Teşekkürler yorumlarınız için. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı