Devil May Cry 5 Türkçe yama tavsiyesi

alophs

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi sosyaller, DMC 5 Türkçe yama rica etsem yollayabilir misiniz? Aradım hiçbir yerde bulamadım Apex çevirinin varmış o da kaldırılmış her şeyi %100 olan bir Türkçe yama arıyorum ve rica ediyorum...

Hocam yama güzel mi? Translate ise ben de hiç kurmayacağım. Dün 6.chaptera geldim bayağı sardı. Güzel bir yamaya hayır demem.

Ya bir de şöyle bir olay var Translate'i geçtim artık İ gibi Türkçe karakter harflerinin sorunsuz olması lazım kelime hatası olmaması lazım yoksa ben de İngilizce devam edeceğim bazı yerler parayla satıyorlar maalesef...

Ya bir de şöyle bir olay var Translate'i geçtim artık İ gibi Türkçe karakter harflerinin sorunsuz olması lazım kelime hatası olmaması lazım yoksa ben de İngilizce devam edeceğim bazı yerler parayla satıyorlar maalesef...
Hocam yama güzel mi? Translate ise ben de hiç kurmayacağım. Dün 6.chaptera geldim baya sardı. Güzel bir yamaya hayır demem.
Apexin yaması, Türkçe harf sıkıntısı yok ama makine çeviriye yakın. Bozuk cümle yapılarını anlamak için biraz ingilizce bilmek gerekiyor ki ne demek istenildiği anlaşılsın. Yine de hiç ingilizce bilmiyorsan hiç yoktan iyidir. En iyisi deneyip görmek.

Türkçe harf sıkıntısı yok ama makine çeviriye yakın. Bozuk cümle yapılarını anlamak için biraz ingilizce bilmek gerekiyor ki ne demek istenildiği anlaşılsın. Yine de hiç ingilizce bilmiyorsan hiç yoktan iyidir. En iyisi deneyip görmek.
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim ikinize de. :)

Hocam yama güzel mi? Translate ise ben de hiç kurmayacağım. Dün 6.chaptera geldim baya sardı. Güzel bir yamaya hayır demem.
Sana da iyi oyunlar...

Apex'in yaması, Türkçe harf sıkıntısı yok ama makine çeviriye yakın. Bozuk cümle yapılarını anlamak için biraz İngilizce bilmek gerekiyor ki ne demek istenildiği anlaşılsın. Yine de hiç İngilizce bilmiyorsan hiç yoktan iyidir. En iyisi deneyip görmek.

Hocam son sorum %100 mü çeviri yaması?

Geri
Yukarı