Devil May Cry 5 ve Resident Evil vs. The Walking Dead ve Evil Village

LutherHere

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, şu an Resident Evil serisi ve DMC serisi indirime girdi. Acaba bu indirimler ilkbahar indiriminde gene olur mu, yoksa olmaz mı? Ben normalde DMC5 ve The Walking Dead'ın oyununu düşünüyordum ama şu an bayağı aklım karıştı. Daha önce Resident Evil oyunu oynamadım, Resident Evil Village alabilirim ama çoğu kişi 7'den başlamamı önerdi. Aklıma DMC5 + Resident Evil 7 almak geliyor. Bütçem 181 TL, tam yetiyor. Ya da TWD oyunu + Evil Village mi almalıyım bilemedim. Aklım çok karıştı.

Village devam oyunu olduğu için önce 7. oyunu oynamanız lazım. Bence RE 7 ve DMC 5 alın eğer RE 7'yi severseniz Village da alırsınız. Zam falan olmazsa tabi çünkü henüz zamlanmadı Village.

Bu ikilemde kaldım hangisini aldın.

Hocam vallahi ikilimde kalmaktan hiçbirini almadım illa düşer diye ilkbahar indirimini bekleyeceğim alma oranlarım şöyle gibi.
Resident Evil Village %75
Devil May Cry 5 %70
The Walking Dead oyunu %100
Resident Evil 7 %20
Muhtemeln evil village + TWD oyunu alırım bütçem ona yetiyor çünkü onun harici Resident Evil daha yeni bir oyun çok zam yeme ihtimali var diye bu kadar yüksek ve benimle aynı oyun zevkine sahip arkadaşım var oda evil village al dedi ama DMC5'te çok güzel gibi.

Geri
Yukarı