Resident Evil Village vs Devil May Cry 5

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Capcom oyunları Steam üzerinde indirime girmiş Resident Evil 7 oynadım Village oyununu ise daha önceden izlemiştim ve gerçekten çok hoşuma gitmişti oyun. Şimdide 134 TL gibi bir fiyata düşmüş. Sizce alınır mı? Bir de Devil May Cry 5 oyunu 98 TL indirime girmiş yoksa onumu almalıyım? Daha önce hiç bu tarz bir oyun oynamadım bu arada. Hikayesi falan nasıl Devil May Cry 5'in. Arada kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

Resident Evil Village karanlık tema korku oyunu. Devil May daha farklı oyun.

İyi de hocam bu cevabınızdan ne çıkarabilirim bir şey önermemişsiniz ki. Hem zaten konuyu okuduysanız RE Village oyununun hikayesine hakim olduğumu söyledim bana daha niye açıklıyorsunuz.

Yanilmiyorsam village vs Assassin's Creed basligi da acmistiniz. Hepsini tek kalemde sorsaniz?

Yanılmıyorsunuz evet ama o sırada Devil May Cry 5 oyununu görmemiştim görseydim tek başlıkta söylerdim affedersiniz ama biz de salak değiliz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi farklı türde oyunlar. Resident Evil hikaye, DMC 5 oynayış olarak dövüşmeler felan sarıyor. Hikayeli oyun seviyorsan Resident Evil Village çok iyi bir seçenek olacaktır.

Geri
Yukarı