Devil May Cry Serilerinde Special Edition Nedir?

Srayne

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Devil May Cry 5 oyunu çok sevdiğim için eski oyunlarinida oynamak istedim biraz bakindiğimda ise Special Edition diye bir şey fark ettim. Bu ayrı bir oyun mu yoksa gelistirilmis hali gibi bir sey mi anlamadım. Ikisini de mi aliyim, yoksa ikisinden birini mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Devil May Cry 5'den kastınız Devil May Cry DMC sanırım.DMC 4'te Special Edition'da ek olarak Vergil, Lady ve Trish bulunmakta. İlk oyunlarda oyunların zorluğu düşürülmüş ama isterseniz yine zor versiyonda oynayabiliyorsunuz. Hangi oyundu hatırlamıyorum ama Japonya'da Hard seçeneği Avrupa'da Normal olarak geçiyordu Special Edition'da o da düzeltiliyor.

Devil May Cry 5'den kastınız Devil May Cry DMC sanırım. Ve Special Edition diye bir şeyi ilk defa duydum bahsettiğiniz Definitive Edition olabilir mi ? Öyle ise ek olarak DLC var. Başka fark var mı bilmiyorum.
Evet 5den kastım dmc. Steamden baktiğimda special edition diye bir sey gördüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı