Devil May Cry serisi oynanır mı?

LotexY

Centipat
Daha fazla  
Devil May Cry serisini oynamak istiyorum, oynayanlar için buna değer mi diye sormak istedim.
Oyunun serisinin yorumlarına baktım oyunun hikayesi galiba 3-1-2-4-5 olarak ilerliyor. Ama oynayanların neredeyse tamamı 1-2 oyunu oynanmaz dediklerini gördüm. Oyunun serisini bitirmek için eski oyunlarını da oynayan bir tipim ama oynanış olarak cidden bayıyorsa oynamayı düşünmüyorum. Devil May Cry'dan sonra, DmC: Devil May Cry oynamayı düşünüyorum zaten yarıda kalmış tek bir oyun, güzel diyorlar.
1-2. oyunlarını oynamazsam hikaye veya karakterler ile ilgili bir şeyler kaçırır mıyım?

Oynanır. Hack & Slash türünün zirvesi zaten. 1. ve 2. oyun konusunda 1. oyun bir tık oynanabilir ama eski kaçacaktır, 2. oyun tüm serinin her açıdan en kötü oyunu olabilir ama ben yine de bütünlük olsun diye oynamıştım. 3-4-5 ve DmC her türlü oynanır.

Oynanır. Hack & slash türünün zirvesi zaten. 1. ve 2. oyun konusunda 1. oyun bir tık oynanabilir ama eski kaçacaktır, 2. oyun tüm serinin her açıdan en kötü oyunu olabilir ama ben yine de bütünlük olsun diye oynamıştım. 3-4-5 ve DMC her türlü oynanır.

Teşekkürler, tüm seriyi oynamazsam yeni oyunlarını anlamayacakmış gibi hissederim ama 1 ve (özellikle)2. oyuna bayağı kötü yorum gelmiş diye bir sormak istedim.
Tekrardan cevabınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı