Devil May Cry5 alınmalı mı?

ZlatanG

Decapat
Daha fazla  
Şimdi ya DMC5 + AC Valhalla alabilirim fakat gönlüm pek onlardan yana değil sizce onları almakmı daha mantıklı yoksa sonbahar indiriminde Cyberpunk falan indirime girer mi veya Spider-Man vb.

Vallahi DMC serisini falan filan seviyorsan DMC al. Bende ikisi de var (DMC5 ve cp) sistemim DMC'yi 2K da miss gibi oynatırken Cyberpunk'ta 1080p de bayağı drop yediğimden zevk alamıyorum.Ama şöyle bir bakmıştım oyuna, bence DMC daha zevkli.

Kesinlikle alınmalı, Sekiro'dan, Elden Ring'ten ve Bloodborne'dan sonra en iyi aksiyon açık ve net bu oyunda, oynarken insan zevkten dört köşe oluyor resmen. Dante ile kombo yapmak kadar keyifli olan çok az şey vardır.

CP2077 22 Kasım'da indirime girer muhtemelen. Spider-Man'in indirime gireceğini sanmıyorum. Girse bile %20'yi geçmez. DMC+CP2077 olabilir.
Bunu yapabilirim

Vergil DLC siini de almanı tavsiye ederim DMC5 almaya karar kıldıysan.
Tamam teşekkür ederim

Kesinlikle alınmalı, Sekiro'dan, Elden Ring'ten ve Bloodborne'dan sonra en iyi aksiyon açık ve net bu oyunda, oynarken insan zevkten dört köşe oluyor resmen. Dante ile kombo yapmak kadar keyifli olan çok az şey var
Dmc nin 22 kasimda indirimi bitiyor ama cp nin indirimk basliyor ikisini alabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı