Devlet hastanesinde diş dolgusu yaptırılır mı?

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar. Ağzımda gördüğüm kadarıyla 3 adet çok derin olmayan çürükler var. Özel hastanenin fiyatları bildiğiniz gibi yüksek şu anda ailem onları karşılayacak durumda değil. Devlet hastanesinde yaptırmak mantıklı mı sizce? İleride sorun yaşar mıyım? Özellikle merak ettiğim dişin yüzeyine uygun yaparlar mı? Yani şeklini verirler mi yoksa dümdüz bırakırlar mı?

Yaptırılır ama doktorun kim olduğuna bağlı bazı doktorlar hastaları farklı bir cisim olarak görüyor (köpek olur fare olur) bilmiyorum artık. Böyle doktorda gördüm kendisi gibi gören gerçekten doktorlarda gördüm şans faktörü.

Küçükken devlet için dişe gitmiştim açıkçası diş doktoru denilecek kişi PÖH nasıl kapı kırıyorsa aynı o şekil ağzımı kırdı desem yeridir. O günden sonra devlet/özel hiç dişçiyle işim olmadı inşaAllah olmazda.

10 yaşındayım ağzını aç ağzını aç !

Ama iyi doktorlarda var gerçekten başın üstüne konulması gereken. Umarım iyi birine denk gelirsiniz.

Devlet hastaneleri sandığınız kadar kötü değil aksine gayet iyi doktorları var. Evet istediğiniz gibi yaparlar.

Yaptırılır ama doktorun kim olduğuna bağlı bazı doktorlar hastaları farklı bir cisim olarak görüyor (köpek olur fare olur) bilmiyorum artık. Böyle doktorda gördüm kendisi gibi gören gerçekten doktorlarda gördüm şans faktörü.

Küçükken devlet için dişe gitmiştim açıkçası diş doktoru denilecek kişi PÖH gibi ağzımı kırdı desem yeridir. O günden sonra devlet/özel hiç dişçiyle işim olmadı inşaAllah olmazda.
Doğru diyorsun bazı doktorlar çok iyi davranıyor bazıları da köpek gibi davranıyor. Doktorlara psikolojik destek verilmesi lazım insan ilişkileri konusunda bir çoğu iyi değil.

Ben devlete gittiğimde 10 seans falan gittim adam beni geçici dolgu ile bıraktı sonra özele gittim adam 2 seferde yaptı devletteki dişciler hayattan soğumuş bir beklentisi olmayan insanlar bence.

Doğru diyorsun bazı doktorlar çok iyi davranıyor bazıları da köpek gibi davranıyor. Doktorlara psikolojik destek verilmesi lazım insan ilişkileri konusunda bir çoğu iyi değil.
Doktorlarda hatalı insanlarda hatalı. Hastanede sıra bekliyorum.

İçeride hasta var kapı tıklama desen zaten yok adamlarda artık oradan mı bileniyor bize bilmiyorum. En son gittiğim doktor vardı mesela o çok iyiydi hastaya göre muamele yapıyordu. Bana iyi davranmıştı benden sonra giren kişiye kötü davranmıştı (direkt giren kişi)

Bazı doktorlarımız sanki başka çareleri yokmuş sözleşmeli asker olmuşlar ama sağlıkçı gibiler :D

Ben devlete gittiğimde 10 seans falan gittim adam beni geçici dolgu ile bıraktı sonra özele gittim adam 2 seferde yaptı devletteki dişciler hayattan soğumuş bir beklentisi olmayan insanlar bence.
Dostum bunun iş ahlakıyla alakası var. Kendi alanında uzmanlaşmış kişilere yaptırmakta fayda var. Yoksa en çok parayı verdiğin yerde de rezil olabilirsin yada devlet hastanesinde çok muazzam bir sonuçla karşılaşabilirsin. Paran varsa alanında uzmanlaşmış kişilere yaptırmakta fayda var. Araştırarak yaptırmak lazım.

Dostum bunun iş ahlakıyla alakası var. Kendi alanında uzmanlaşmış kişilere yaptırmakta fayda var. Yoksa en çok parayı verdiğin yerde de rezil olabilirsin ya da devlet hastanesinde çok muazzam bir sonuçla karşılaşabilirsin. Paran varsa alanında uzmanlaşmış kişilere yaptırmakta fayda var. Araştırarak yaptırmak lazım.

Vallahi biz İstanbul Kadıköy'de bir tane kadın bulduk çok iyi bir kadın ailecek oraya gidiyoruz artık bir şey olduğunda tüm dişlerimi yaptırdım sağ olsun 6K ya.

Vallahi biz İstanbul Kadıköy'de bir tane kadın bulduk çok iyi bir kadın ailecek oraya gidiyoruz artık bir şey olduğunda tüm dişlerimi yaptırdım sağ olsun 6K ya.
İsmini verin isterseniz başka kişiler faydalana bilir. Benimde diş teli taktırmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı