Devletin verdiği GM tablete klavye ve mouse bağlamak

UnknownPC

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere devlet bazı ailelere tablet dağıttı benim biraz kötü şansıma dokunmatiği kötü olan General Mobile denk geldi. Ben de bir çözüm yürüttüm sizden de tavsiye veya düzeltmek bekliyorum. Bana bir 4'lü USB type dönüştürücüsü önerebilir misin?

Bu klavye:

Bu mouse: (Elimde var.)

Bu kulaklık:

Bağlamak istiyorum. Bunlari cihaza bağlayacak bir alet önerirseniz sevinirim. Ben sadece 4'lü USB type dönüştürücü istiyor diye biliyorum ama yanlıştır diye size sormak istedim.

Bildiğiniz üzere devlet bazı ailelere tablet dağıttı benim biraz kötü şansıma dokunmatiği kötü olan General Mobile denk geldi. Ben de bir çözüm yürüttüm sizden de tavsiye veya düzeltmek bekliyorum. Bana bir 4'lü USB type dönüştürücüsü önerebilir misin?

Bu klavye:

Bu mouse: (elimde var.)

Bu kulaklık:

Bağlamak istiyorum. Bunlari cihaza bağlayacak bir alet önerirseniz sevinirim. Ben sadece 4'lü USB type dönüştürücü istiyor diye biliyorum ama yanlıştır diye size sormak istedim.

Nasıl dokunmatıği olmayan. Resim atar mısınız?

Telefonda denemiştim, belki sizin tabletinizde olur diye söylemek istiyorum. Öncelikle OTG aparatı lazım, resim koyuyorum. Tabletinizin micro USB çıkış olduğunu ve OTG desteği olduğunu varsayıyorum.
9945733103666.jpg

Sonra şu çoğaltıcıyı alıp OTG'ye bağlarsınız, OTG'yi tablete bağlayıp deneyebilirsiniz. (Aynısını ben de kullandım.)

Bu klavye:

Bu mouse: (Elimde var.)

Bu kulaklık:

Boşuna masraf ediyor olabilirsin. OTG desteği olsa bile 3 usb cihazı besleyebilirmi şüpheliyim. Beslese dahi şarjını çok hızlı tüketecektir. Bunun yerine bluetooth mouse vs tercih etmen daha iyi olur.

Boşuna masraf ediyor olabilirsin. OTG desteği olsa bile 3 usb cihazı besleyebilirmi şüpheliyim. Beslese dahi şarjını çok hızlı tüketecektir. Bunun yerine bluetooth mouse vs tercih etmen daha iyi olur.
BT dahi olsa yine çok şarj tüketecektir.

BT dahi olsa yine çok şarj tüketecektir.
Bluetooth cihazların beslemeleri kendi üzerlerinde olur tabletten güç çekmezler. Tablet sadece bluetooth entegresinin gerektirdiği kadar şarj tüketir. Bluetooth entegresinin tüketimiyle, klavye, mouse ve kulaklığın tüketimini kıyaslayamazsın.

Geri
Yukarı