Devlette diş teli fiyatları ne durumda?

notnow

Centipat
Ön 2 dışım ayrik olduğu için birleştirmek istiyorum devlette diş teli fiyatlarından bilgisi olan var mı ve birleştirmek için 2 çeneye de takılmalı mı?

Fiyatını geçtim, İstanbul'daysan randevu bulmak imkansız bir hayal. 3 Aydır uğraşıyorum ve sonuç alamadım. Bir mucize olur da randevu alabilirsem yazarım buraya. Ayrıca ne kadar süreli kullanacağın ve hangi kapsamda uygulanacağını ancak doktor muayene sonrası söyleyebilir. Özelde ise geniş bir pazar var, şu an benim gördüğüm genel fiyat 20 bin ₺. Fakat bu tam bir tedavi için, muayene sonrası sana daha az daha çok çıkar orasını bilemeyiz. Uygulamaya göre fiyat biçiliyor. Tek çene daah ucuz olur.

Fiyatını geçtim, İstanbul'daysan randevu bulmak imkansız bir hayal. 3 aydır uğraşıyorum ve sonuç alamadım. Bir mucize olur da randevu alabilirsem yazarım buraya. Ayrıca ne kadar süreli kullanacağın ve hangi kapsamda uygulanacağını ancak doktor muayene sonrası söyleyebilir. Özelde ise geniş bir pazar var, şu an benim gördüğüm genel fiyat 20 bin ₺. Fakat bu tam bir tedavi için, muayene sonrası sana daha az daha çok çıkar orasını bilemeyiz. Uygulamaya göre fiyat biçiliyor. Tek çene daah ucuz olur.

İstabuldayım randevu zor mu alınıyor.

İstabuldayım randevu zor mu alınıyor.
Doktorun kendisi dedi randevu alman çok zor diye. Ben de içimden ne kadar zor olabilir ki? diye geçirmiştim. Aylardır randevu alamıyorum, Ankara ve çevre şehirlerde randevu çıkıyor ama İstanbul içi diş teli için devlete randevu almak imkansız. Ya da ben çok şanssızım, bilemiyorum. İşe falan girersem Ankara'da tedavi olmayı bile düşünüyorum. En azından yol parası vermek sonsuza dek beklemekten iyidir.

Saat 16.00 gibi MHRS yeni gün randevuları açılıyor ama sistem 5dk çöküyor. 5dk sonunda ise randevu yok diyor. O kadar bıktım ki bu durumdan anlatamam.

Geri
Yukarı