Devlette diş teli fiyatları ne kadar?

Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda diş teli taktıracağım fakat herhangi bir yerde fiyat durumu göremedim. Devlette fiyat durumunu bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Devlette takmıyorlar desem yeridir. Yaklaşık 2 yıl sonrasına randevu veriyorlar ve kalitesiz oluyor. Devlette taktirmanizi önermem.
Fiyat konusuna gelirsek, dişinize göre değişiyor. 5 bin de tutabilir, 10 bin de. Ha bir de SGK bir kısmını karşılıyor diye biliyorum.

Ben 3 sene önce özelden taktırdım çünkü devlette 2 sene kadar sıra bekleme olayı varmış. 3 sene önce 4750 TL almışlardı. Gecen aylarda sınıftan birisi taktırmıştı özelde taktırmış 13.500 vermiş.

Ben 3 sene önce özelden taktırdım çünkü devlette 2 sene kadar sıra bekleme olayı varmış. 3 sene önce 4750 TL almışlardı. Gecen aylarda sınıftan birisi taktırmıştı özelde taktırmış 13.500 vermiş.
Ben de taktiracagim yakında, 15 bin TL tuttu. Devlette en az 2 yıl randevu beklemekten daha iyidir... Geçmiş olsun bu arada.

Ben de taktiracagim yakında, 15 bin TL tuttu. Devlette en az 2 yıl randevu beklemekten daha iyidir... Geçmiş olsun bu arada.

Teşekkürler. Alt ve üst tedavi bitti 1 senedir(2.senesine girmek üzere) dişlerin arkasında tel var. Metal değil plastikten. 10 sene duracak dediler. 10 senenin sonunda herhangi bir dişçiye gidin ücretsiz çıkartırlar dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı