Çözüldü Devre dışı bırakılmış e-posta hesabındaki mailleri görme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ouzkaann

Hectopat
Yer
https://www.google.com/maps/@33.8895674,-118.21533
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Sporcu
Merhaba bugün 2-3 sene önce yaş sorunundan dolayı kapanmış Gmail adresimin kahrını bugün çekiyorum. Gmail'de kapanmış hesabımın epostaları göremiyorum, herhangi bildiğiniz bir uygulama taktik vs. varsa paylaşmanızı isterim. Bir de kapanmış e-posta adresiyle hesap oluşturmaya çalışıyorum ve bu kullanıcı adı alınmış diyor. Aynı isim ile oturum açmaya çalışınca Google hesabınız bulunamadı diyor.

222.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesabınızın kapatılması, hesabınızdaki tüm maillerin silindiği anlamına gelir. Dolayısıyla devre dışı bırakılmış bir e-posta hesabındaki maillere erişemezsiniz.
Hocam siz yanıtlayana kadar oyunun yetkilileri ile görüşüp kayıtlı e-posta adresini güncelledim. Gerek kalmadı ama yinede sağolun bilginiz için.
Hesabınızın kapatılması, hesabınızdaki tüm maillerin silindiği anlamına gelir. Dolayısıyla devre dışı bırakılmış bir e-posta hesabındaki maillere erişemezsiniz.

Son düzenleme:
Hocam siz yanıtlayana kadar oyunun yetkilileri ile görüşüp kayıtlı e-posta adresini güncelledim. Gerek kalmadı ama yinede sağolun bilginiz için.

Çözüm

Geri
Yukarı