Devrilen Türk Telekom direkleri ne zaman yapılabilir?

mamireis312

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 10 şubat tarihinde 3 tane internet direği devrildi ve her yerden şikayet etmemize rağmen gelmediler. Şikayet bile ettik daha gelen giden yok. Neredeyse 30 dairenin interneti yok. Sizce tahmini ne zaman gelip yeni direkler dikerler çünkü her gün ariyorum ve bir guncelleme yok. Her gün aynı palavra. Ekiplerimiz inceliyecek gelecek yapacak edecek. Başına gelen var mi daha önce, varsa ne kadar sürede yaptilar? Yaşadığım yer işlek bir yer, İstanbul'da bir yer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben elektrik problemi için dağıtım şirketiyle anlaşamayınca, mahalle bakkalına dilekçe örneği koyup mahalleliye imzalatıp daha sonra enerji ve tabii kaynaklar bakanlığına göndermiştim. 5 gün sonra çözmüşlerdi. Bakanlıktan da arayıp sorun çözüldü mü diye teyit etmişlerdi.

Sende iletişim bakanlığına bir dilekçe gönder veya dilekçe topla bakalım.

Bizim direği 8 ay sonra diktiler.
Hangi il ve ilçedesiniz hocam?

Ben elektrik problemi için dağıtım şirketiyle anlaşamayınca, mahalle bakkalına dilekçe örneği koyup mahalleliye imzalatıp daha sonra enerji ve tabii kaynaklar bakanlığına göndermiştim. 5 gün sonra çözmüşlerdi. Bakanlıktan da arayıp sorun çözüldü mü diye teyit etmişlerdi.

Sende iletişim bakanlığına bir dilekçe gönder veya dilekçe topla bakalım.

Hocam saolunda bilgiler için bu olayin enerji ve tabii kaynaklarla ne ilgisi varki onlar bakiyor mu böyle şeyler ayrica hicam ilk önce tabii kaynaklara gidiniz demişsiniz sonra iletişim bakanlığına dilekçe gönderiniz demişsiniz dilekçe olayina baktim bulamadim detaylandirabilirsiniz sevinirim.

Hangi il ve ilçedesiniz hocam?

Hocam saolunda bilgiler için bu olayin enerji ve tabii kaynaklarla ne ilgisi varki onlar bakiyor mu böyle şeyler ayrica hicam ilk önce tabii kaynaklara gidiniz demişsiniz sonra iletişim bakanlığına dilekçe gönderiniz demişsiniz dilekçe olayina baktim bulamadim detaylandirabilirsiniz sevinirim.

Benim problemim elektrik ile ilgiliydi. Enerjisa ile sorunu çözemeyince CİMER vs uğraşmadan direk bakanlığa yolladık. Bunu benzer çözümü sana anlatmak için yazdım, sende iletişim bakanlığına aynı taktiği uygula dedim. Enerji bakanlığı niye internete baksın ki?

Dilekçeye gelince;

Basit bir dilekçe yazdım, parasını verdiğimiz hizmeti alamadığımızı ve bunun yaşadığımız yüzyıla yakışmadığını, hayatın akışını iş ve yaşamı olumsuz etkilediğini yazdım.

Boş halini bakkala fotokopi ettirip koydum 2 günde 50 dilekçe topladım. Hepsini telefondan PDF'ye çevirip önce bakanlığın sitesinden mail adresine yolladım, sınra orijinalleride posta ile tek zarfta yolladım. Dilekçelerde açık adres, abone no, T.C. ve telefon no gibi detaylarda vardı.

Benim problemim elektrik ile ilgiliydi. Enerjisa ile sorunu çözemeyince CİMER vs uğraşmadan direk bakanlığa yolladık. Bunu benzer çözümü sana anlatmak için yazdım, sende iletişim bakanlığına aynı taktiği uygula dedim. Enerji bakanlığı niye internete baksın ki?

Dilekçeye gelince;

Basit bir dilekçe yazdım, parasını verdiğimiz hizmeti alamadığımızı ve bunun yaşadığımız yüzyıla yakışmadığını, hayatın akışını iş ve yaşamı olumsuz etkilediğini yazdım.

Boş halini bakkala fotokopi ettirip koydum 2 günde 50 dilekçe topladım. Hepsini telefondan PDF'ye çevirip önce bakanlığın sitesinden mail adresine yolladım, sınra orijinalleride posta ile tek zarfta yolladım. Dilekçelerde açık adres, abone no, T.C. Ve telefon no gibi detaylarda vardı.

Hocam agziniza saglik teşekkür ederim bu bilgiler için ben Online şekilde nasıl iletişim bakanliğina ulaşırım şu anda 30 daireye yakin internet yok bunun içinde dilekçe toplamaya kalkışsam insanlar yanlıș anlar bunun içinde bir iletişim bakanligine Online başvurmaya deneyeyim sizin bilginiz varsa ulaşma konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

Bizim de direk yıkılmıştı tek bizde sorun vardı telefondan ariza kaydi bırakarak çözülmüyor ilçe turk telekom müdürlüğüne gidip taciz etmek gerekiyor. Direği yeniden diyemeyeceklerini anladığımda hemen yakınında baska bir direk vardı oradan kablo cekmeyi teklif ettim. 10 gun icerisinde hallettirdim.

Yikilan direk hala mahallede bekliyor 😃

Bizim de direk yıkılmıştı tek bizde sorun vardı telefondan ariza kaydi bırakarak çözülmüyor ilçe Türk Telekom müdürlüğüne gidip taciz etmek gerekiyor. Direği yeniden diyemeyeceklerini anladığımda hemen yakınında baska bir direk vardı oradan kablo cekmeyi teklif ettim. 10 gun icerisinde hallettirdim.

Yikilan direk hala mahallede bekliyor 😃

Sizler nerede yaşıyorsunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı