Çözüldü Dex PC'de 30Hz görüntü veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba,

S23 Ultra cihazımı anakartımın Type-C çıkışından Baseus marka Type-C <> Type-C kablom ile Dex kullanımı için bağladım ancak 30Hz üstünü maalesef alamamaktayım. Aklıma gelen 2 seçenek var, birincisi kablo 30Hz üstü görüntü verisi taşıyamıyor, ikincisi anakartımın Type-C portu yetersiz.

Anakart modelim aşağıdakidir;

Kablo ise aşağıdaki;

Problem sizce ne olabilir?

Çözüm
Merhaba,

S23 Ultra cihazımı anakartımın Type-C çıkışından Baseus marka Type-C <> Type-C kablom ile Dex kullanımı için bağladım ancak 30Hz üstünü maalesef alamamaktayım. Aklıma gelen 2 seçenek var, birincisi kablo 30Hz üstü görüntü verisi taşıyamıyor, ikincisi anakartımın Type-C portu yetersiz.

Kablo ise aşağıdaki;

Problem çözüldü işaretlenebilir. Sorun Dex'in PC'de ne olursa olsun 30Hz üstü vermemesi. Harici olarak direkt monitöre bağlanılırsa 4K60Hz alınabiliyormuş.
Merhaba,

S23 Ultra cihazımı anakartımın Type-C çıkışından Baseus marka Type-C <> Type-C kablom ile DeX kullanımı için bağladım ancak 30Hz üstünü maalesef alamamaktayım. Aklıma gelen 2 seçenek var, birincisi kablo 30Hz üstü görüntü verisi taşıyamıyor, ikincisi anakartımın Type-C portu yetersiz.

Kablo ise aşağıdaki;

Yüksek ihtimalle kablodan çünkü asıl görüntü vermek için kullanılan kablolar Thunderbolt kablolardır ve Type-C portu kullanırlar ama Type-C değillerdir. Çok karıştırılır yani. Telefonlarda da Thunderbolt kullanılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Kablo ise aşağıdaki;

Problem çözüldü işaretlenebilir. Sorun Dex'in PC'de ne olursa olsun 30Hz üstü vermemesi. Harici olarak direkt monitöre bağlanılırsa 4K60Hz alınabiliyormuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı