Dexter Nasıl Bir Dizi?

habibbir23

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Dexter dizisine başlamayı düşünüyorum. Herkes çok övüyor ama çok kanlı olduğu söyleniyor çok fazla kan ve işkence dizide var mı? Mesela Sherlock dizisini bitirmiştim ve çok kanlı değildi işkence falan yoktu ve hayran olmuştum. Bu da onun gibi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil, biraz daha fazla var kan ve vahşet fakat güzel bir dizi.

Bir katile karşı sempati duymaya başlıyorsun hatta Dexter kafanın içinde bir ses oluyor. Duygusal anlamda içi boş birinin dünyaya ayak uydurmasını izliyorsunuz, bazen de hayat dersi alıyorsunuz. İçinde kan ve dehşet var ama rahatsız edecek kadar olduğunu düşünmüyorum. Dizinin ilk 6 bölümünü izlerken sıkılmıştım sonradan bağımlı gibi izlemeye başladım. Dizide kullanılan müzikler de çok hoşuma gidiyor hatta introda kullanılan müziği alarm sesim yaptım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı