Dexter Dizi Replikleri

Ziya Erkara

Hectopat
Katılım
7 Temmuz 2012
Mesajlar
997
Beğeniler
179
Yer
Bucak | Burdur | Turkey


Dexter'dan beğendiğim replikleri paylaşıyorum.

Siz de beğendiğiniz replikleri bu konu altında paylaşabilirsiniz. ;)

-Repliklerin devamı gelebilir, gerçekten paylaşmaya değer replikler var. :)


''Hayat o kadar fani,o kadar kırılgan ki. Her nefesimiz son nefesimiz olma potansiyeline sahip..."


"Annem gözlerimin önünde öldürülmüştü. Kanın anlamını arayacağım bir yaşamı neden seçmiş olduğum şimdi anlaşılıyor.Ona ait tek anım, her yanımın ona bulanmış olması…"

"Herkes üzüntülerini saklayan maskeler takıyor, elbette benim de bir maskem var.. Beni üzgün gösteren."

"Uzak tutmaya çalışsak da hayatımıza girmenin bir yolunu bulurlar. Ta ki onlara ne kadar ihtiyacımız olduğunu fark edene dek."

"Çoğu insana ölümle başa çıkmak zor geliyor. Ama ben çoğu insan değilim. Bana asıl bu keder rahatsız edici geliyor. Bir katil olduğumdan değil neden bu kadar duygulandıklarını anlamıyorum ve bu yüzden de duygulanırmış gibi yapmam zor oluyor. Böyle durumlarda güneş gözlüğü bayağı kullanışlı…"

"Herkes gerçek kişiliğini saklıyor. En azından arada bir. Bazen benliğinizin o bölümünü o kadar derine gizliyorsunuz ki onun orada olduğunu birinin size hatırlatması gerekiyor…"


 
Son düzenleyen: Moderatör:

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Katılım
22 Haziran 2011
Mesajlar
30.199
Çözümler
11
Beğeniler
25.447
Yer
İstanbul Türkiye
Dexter'ın devamını heyecanla bekliyorum, favori repliğim: "Dexter Morgan: No blood. No sticky, hot, messy, awful blood; no blood at all. Why hadn't I thought of that? No blood. What a beautiful idea!"

Çevirisi: " Kan yok. Yapışkan, sıcak, bulaşıcı, berbat kan; hiç kan yok. Neden bunu ben düşünmedim ki? Kan yok. Ne kadar güzel bir fikir!"

 

OnurB

Hectopat
Katılım
5 Şubat 2012
Mesajlar
879
Beğeniler
239
Yer
A, A
Severek izlerim tüm sezonlarını bitirdim tekrar izledim. Süper bişi bu dexter. Ama 9.sezon çıkmayabilir diyorlar. Yani çıkmayacakmış Dexter'ın son sezonuna hazırlanıyoruz.
 Yeni konular

Yukarı