DFGT ile G29 Shifter

EyupYurtseven19

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle iyi forumlar dilerim.
Merak ettiğim bir konu hakkında yardımınıza sığınarak sizden düşüncelerinizi veya tecrübelerinizi aktarmanızı rica edeceğim.
Şu sıralar Forza Horizon 4 Oyununa çok büyük bir merakla yaklaşıyorum, bilgisayarımı dolardan önce topladığım için kendimi şanslı hissetmekle beraber direksiyon sistemini ertelediğim için ufak bir pişmanlığın içerisindeyim. İyi bir direksiyon setine sahip olmanın şu günlerde yaklaşık ortalama bir vatandaşın bir aylık maaşına denk geldiği günlerde ufak bir ekonomi yaparak Logitech'in DFGT modelini almayı düşünüyorum. Yalnız H vites olmaması beni biraz olsun caydırmaya yetiyor, bu durumda G29'un Shifterını temin edip DFGT ile beraber kullanmanın mümkün olduğu hakkında bir yazı okudum. Peki debriyaj olmadan G29 shifterini DFGT ile beraber oyunlarda [özellikle Forza4] kullanmam benim için sıkıntı yaratır mı?
Veya 2. ele yönelip G27 seti mi almalıyım?
Siz olsanız ne yapardınız?
Yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim..

G29 fiyat olarak biraz abartı kalıyor ama, olmadı sıfırını alacağım mecburen. Bu hafta Almanya'dan bir müşterim gelecek eğer orada uygun ise ona getirtebilirim belki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı