DFS Bilgisayar Güvenilir mi ?

Sıkıntı çıkarabilir çünkü benim kasamda 4 adet kasa fanı mevcut zalman z5 plus kasasını kullanıyorum ayrıyetten kule tipi cooler master 612 v.2 işlemci fanı mevcut kasada hava sirkülasyonu kötü bi kasada bu 5 - 10 derece daha fazla olabilir değerler.
Peki sizce darboğaz yaparak RX570 mi darboğazsız RX460 OEM mi ? işlemcim G4560

Peki sizce darboğaz yaparak RX570 mi darboğazsız RX460 OEM mi ? işlemcim G4560
Darboğaz yapması muhtemel 2 çekirdekli 4 threadli bi işlemci sizdeki RX 570 güçlü bir kart en kötü Ryzen 2200g öneriliyor o ekran kartı için alıp taksanız bile tam performans alamayacaksınız onun için RX 460 daha mantıklı geliyor.

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama bu firmayla ilgili başıma geleni paylaşayım belki birileri faydalanır, Dfsbilgisayar isimli firmadan n11.com aracılığıyla 3182 TL tutarında ürün sipariş ettim, 15 Dakika sonra sipariş iptal edildi. Sebebini sorduğumda ise ürün stoklarda bulunmadığı için iptal edildiği söylendi. Baktığımda ise stok adeti 3 olarak gözüküyordu. Ve şimdi aynı ürünü 3624 TL fiyatla satışa sunmuşlar stok adeti ise 2 olarak görünüyor. Şimdi bu ürünü tekrar sipariş etsem yinede stokta yok diyebilecekler mi? Para iadesi yapıldı fakat hesabıma geçmesi, kredi kartıysa 2-4 gün banka kartıysa 7-10 gün sürebileceği söylendi. Banka kartı olduğu için 7-10 gün beklemem gerekecek ki yeni sipariş verebileyim oysaki acil bir şekilde ürünü temin etmem gerekiyordu. Şimdi elim kolum bağlı paranın hesabıma yatmasını bekliyorum ki işimi görebileyim. Farklı siteler ile de çalışan bu firmaya ait daha önce bazı yorumlarda böyle şeyler görmüştüm; stokta bulunmayan ürünü satışa koyuyorlar gibisinden ama o kadar değildir dedim ve tam olarak o kadarmış! Nasıl oluyor da bu tarz bir firmanın hala mağaza puanı yüksek oluyor anlamış değilim. Puanlara inanmayın lütfen sadece Benim zamanımı çalanlar sizinde zamanınızı çalmasın bu firmadan alışveriş yapmayı düşünüyorsanız tekrar düşünün.

25409319-B465-452A-8B42-843D6CFDA198.png

9256238E-D846-4B60-8AD0-B1070CF58588.jpeg

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama bu firmayla ilgili başıma geleni paylaşayım belki birileri faydalanır, Dfsbilgisayar isimli firmadan n11.com aracılığıyla 3182 TL tutarında ürün sipariş ettim, 15 Dakika sonra sipariş iptal edildi. Sebebini sorduğumda ise ürün stoklarda bulunmadığı için iptal edildiği söylendi. Baktığımda ise stok adeti 3 olarak gözüküyordu. Ve şimdi aynı ürünü 3624 TL fiyatla satışa sunmuşlar stok adeti ise 2 olarak görünüyor. Şimdi bu ürünü tekrar sipariş etsem yinede stokta yok diyebilecekler mi? Para iadesi yapıldı fakat hesabıma geçmesi, kredi kartıysa 2-4 gün banka kartıysa 7-10 gün sürebileceği söylendi. Banka kartı olduğu için 7-10 gün beklemem gerekecek ki yeni sipariş verebileyim oysaki acil bir şekilde ürünü temin etmem gerekiyordu. Şimdi elim kolum bağlı paranın hesabıma yatmasını bekliyorum ki işimi görebileyim. Farklı siteler ile de çalışan bu firmaya ait daha önce bazı yorumlarda böyle şeyler görmüştüm; stokta bulunmayan ürünü satışa koyuyorlar gibisinden ama o kadar değildir dedim ve tam olarak o kadarmış! Nasıl oluyor da bu tarz bir firmanın hala mağaza puanı yüksek oluyor anlamış değilim. Puanlara inanmayın lütfen sadece Benim zamanımı çalanlar sizinde zamanınızı çalmasın bu firmadan alışveriş yapmayı düşünüyorsanız tekrar düşünün.

Eki Görüntüle 499603
Eki Görüntüle 499604
Hocam o fiyata RTX 2060 Super alabiliyorsunuz almayın bence gereksiz pahalı o ekran kartına.

Tamamdır o zaman ben bu durumuda değerlendireyim teşekkür ederim bilgilendirme için
Technopat R5 2600 ile RTX 2080i test etmişliği var buradan bakabilirsin videoya o bu karttan daha üstün ve akıcı değerler sunmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı