DFS Bilgisayar ve İncehesap Hakkında Görüşleriniz Nedir?

Aykut07

Hectopat
Daha fazla  
Dfs bilgisayarın iletişiminin gayet iyi olduğunu düşünüyorum, bir kez ürün aldım aynı gün kargoya verildi. İncehesap'ın müşteri hizmetleriyle konuştum labali tavırları hoşuma gitmedi kargoyu da geç verdikleri söyleniyor. Sizin bu mağazalarla ilgili tecrübeleriniz varsa duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap'a bulaşmayın, kargo geç geliyor arada eşya kargoda takılıyor destek ekibiyle sorun çıkıyor, DFS bilgisayarı ilk defa duydum.

DFS Bilgisayar'dan alışveriş yapmadım ama fiyatları uygun genel olarak.

İncehesap'tan gaming gecesinde B460M-A PRO almıştım cuma günü, dün yani pazartesi günü öğlen saatlerinde elime ulaştı. Kargolarının hızlı olduğunu düşünüyorum.

Bundan yaklaşık 2 ay önce de arkadaşım için işlemci sipariş etmiştim, 2 günde geldi. Müşteri hizmetleri hakkında bilgim yok.

Kargo süreci, iade süreci, müşteri hizmetleri bakımından bizim ülkede ve dünya genelinde Amazon kadar başarılı bir firma yoktur bence. Bu tarz firmalarla ilgili (İncehesap, Teknobiyotik, İtopya v.s) aşırı beklentiye girilmemesi gerekiyor. Herhangi bir aksaklıkta yardımcı olmazlarsa hakkınızı THH'de aramanız daha doğru olur.

Örnek vermek gerekirse:

Amazon.com.tr üzerinden aldığım bir ürün 4 ay sonra kırılmasına/deforme olmasına rağmen (telefon kılıfı) aynen iade ettim. 150TL gibi bir tutar iadem onaylandıktan 2 gün sonra hesaba yattı. Birçok örnek daha var.

Misal monitörümü Amazon.com.tr üzerinden İncehesap satıcısından aldım. Herhangi bir sorunla karşılaşsaydım A'dan Z'ye garanti kapsamında Amazon ilk 6 ay (14 gün dese de 6 aya kadar destek sunabiliyor yerine göre.) benim muhatabım olacaktı. Kendimi sağlama alma açısından çok yararlı.

Geri
Yukarı