DGS 2023 Kontenjanları Sizce Artacak Mı?

Booh of Wooh

Decipat
Merhaba. Bildiğiniz gibi geçen sene DGS'ye girenler, kontenjanların azaltılması nedeniyle mağdur olmuştu. Sizce DGS 2023 kontenjanları DGS 2021'deki gibi normale mi döner?

Son düzenleme:
Sınava girdin mi çok zordu bence.

Hocam hangisi zordu? Matematik kolaydı, türkçeden 14 soru işaretledim gerisini göremedim ama onun da zor olduğunu düşünmüyorum. Yeterince çalışan biri sayısal ve sözeli fuller gibi geliyor. Ben TYT ile kıyaslıyorum, ona göre bence çok çok kolay.

Hayır, girmedim. Geçmiş olsun. Hedefiniz neydi?
Bilgisayar mühendisliğiydi sanırım bir sene kaldı.
Hocam hangisi zordu? Matematik kolaydı, türkçeden 14 soru işaretledim gerisini göremedim ama onun da zor olduğunu düşünmüyorum. Yeterince çalışan biri sayısal ve sözeli fuller gibi geliyor. Ben TYT ile kıyaslıyorum, ona göre bence çok çok kolay.
Sayısaldan girdim ben de ama kesinlikle normal denemelerime göre iyi bir sonuç beklemiyorum. Bir sene kalırım gibi..

Merhaba. Nereyi kazandınız ve sıralamanız kaçtı?

Geri
Yukarı