DGS Sayısal 40 net için nasıl çalışılmalı?

Cyber75

Kilopat
Hedefim sayısal 35-40 net sınava 3 aydan biraz uzun bir süre kaldı temelim var konuların tamamı bitmiş durumda şu an tekrar kısmındayım ancak soru çözerken fazla zaman harcıyorum ve istediğim kadar soru çözemiyorum bunun sebebi ise derse istediğim gibi odaklanamamak bu sorunu nasıl halledebilirim?

Hedefim sayısal 35-40 net sınava 3 aydan biraz uzun bir süre kaldı temelim var konuların tamamı bitmiş durumda şu an tekrar kısmındayım ancak soru çözerken fazla zaman harcıyorum ve istediğim kadar soru çözemiyorum bunun sebebi ise derse istediğim gibi odaklanamamak bu sorunu nasıl halledebilirim?
dostum zaman tutarak çözmen ve konularında bitmiş zaten full deneme atmak belli bir süreden sonra gelişmeye gör

ne mezunu oldun 2 senelikte şuan ne düşünüyorsun ?

Benim temelim iyi olmamasına rağmen 33 yapmıştım. Sınavda dikkatli olup stres yapmazsan 40 yaparsın konuları falan da biliyorsan. Çoğu insan Türkçe çözmeyin işinize yaramaz der ama Matematiği bitirdikten sonra Türkçe de çözmeni öneririm. 33 Mat 28 Türkçeyle şuan mühendislik 4. sınıftayım.

Benim temelim iyi olmamasına rağmen 33 yapmıştım. Sınavda dikkatli olup stres yapmazsan 40 yaparsın konuları falan da biliyorsan. Çoğu insan Türkçe çözmeyin işinize yaramaz der ama Matematiği bitirdikten sonra Türkçe de çözmeni öneririm. 33 Mat 28 Türkçeyle şuan mühendislik 4. sınıftayım.
Okuma anlamanın gelişmesi için bende paragraf çıkmış soruları çözmeyi düşünüyorum.

Benim temelim iyi olmamasına rağmen 33 yapmıştım. Sınavda dikkatli olup stres yapmazsan 40 yaparsın konuları falan da biliyorsan. Çoğu insan Türkçe çözmeyin işinize yaramaz der ama Matematiği bitirdikten sonra Türkçe de çözmeni öneririm. 33 Mat 28 Türkçeyle şu an mühendislik 4. sınıftayım.

Hangi bölüm hocam? Bir de DGS matematik TYT'den daha mı kolay?

Yeni konular

Geri
Yukarı