DH-Eagle sistem alınır mı?

Muhtemelen Kioxia Exceria ile değiştirip alırım çünkü Goodram bana pek de iyi gelmedi diğer sistem ise mld ssd kullanmasa almayı düşünmüştüm fakat değiştirip almak istesem gen4 bir m2 ssd isteyeceğim için 1500 tl fark koyuyor ve ryzen 5 7500f sıcak çalıştığı içinde 1500 tl falanda soğutucu parası çıkacak beni bir tık bütçe açısından zorluyor bu seferde i5 13400f sanırsam stok soğutucu ile yeterli gelecektir.

Alabilirsiniz, fiyatına göre gayet güzel sistem. SSD'yi Kioxia yapın. Keşke mesh bir kasa kullansalarmış, mevcut kasada hava sirkülasyonu mesh kasalar kadar iyi olmayabilir ancak bu fiyat için kabul edilebilir.
Teşke kasa mesh olsaymış cidden ama herhalde çokta sorum yaşamam rtx 4060ti çok fazla tdp değerlerine sahip değil ve asus dual genel olarak soğutma da iyi olduğu için yeterli gelecektir diye düşünüyorum.

Alabilirsiniz, fiyatına göre gayet güzel sistem. SSD'yi Kioxia yapın. Keşke mesh bir kasa kullansalarmış, mevcut kasada hava sirkülasyonu mesh kasalar kadar iyi olmayabilir ancak bu fiyat için kabul edilebilir.
Sistemdeki anakart gen4x4 bir m2 ssd'yi destekliyor mudur acaba bir bilginiz var mıdır?

Son düzenleme:
Teşke kasa mesh olsaymış cidden ama herhalde çok da sorum yaşamam RTX 4060 Ti çok fazla TDP değerlerine sahip değil ve ASUS Dual genel olarak soğutma da iyi olduğu için yeterli gelecektir diye düşünüyorum.

Sistemdeki anakart GEN4x4 bir M.2 SSD'yi destekliyor mudur acaba bir bilginiz var mıdır?

Desteklemese bile taktiginiz zaman neyse oyle calisir. İste ozellikler;

ben dün sipariş verdim RAM ve SSD yi değiştirdim yaklaşık 500 TL fark etti. Ram single kit di GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram ile değiştirerek dual kit yaptım, SSD yi ise KIOXIA EXCERIA 500GB NVMe M.2 SSD yaptım

Bazı parçaları değiştirip monitör, kulaklık, mouse ve klavye dahil 34k'ya topladım. Aldıysanız performansı nasıl? Artı olarak kule tipi soğutucu almayı planlıyorum.

Geri
Yukarı