DHT engeliyici şampuan önerisi

@AriceN ben en son dermatolojiye gittiğimde doktora saç dökülmem var dedim doktor kan değerlerime baktı normal dedi ben dht sordum doktora o ne dedi bende saç dökülmesi ile ilgili bir hormon dedim yani doktor dht bilmiyor.

Doktorun bilgisizine denk gelmişsiniz. Burası Türkiye özel üniversite ve para ile her şey olabiliyor. Devlet hastanelerinde çok çektim bende, tavsiyem imkasnınız var devlette tahlil yaptırıp özelde muayene olmanız olacaktır.

@AriceN minoxdil kullansam hiçbir sonuç alamaz mıyım ve kullanmayı bıraktığımda tekrar dökülmeye başlar mı bilgin var mı?

Minoxidil kullanmanız kullandığınız süre boyunca etki edecektir. Bıraktığınız zaman eski haline döner. Şöyle bir sorun var onun için. Piyasadaki ucuz minoxidiller verimlilik açısından çok kötüler iyi diyebileceğimiz ürünler ise ciddi fiyattalar.

@MST0258 o zaman saç dökülmesini durdurmak mümkün değil?
Finasterid ilaçlarla durdurursun hatta bildiğim kadarıyla saç ekiminden sonra hastaya ekilen saçlar dökülmesin diye Finasterid verilir bu ilaç çoğu yerde okuduğum kadarıyla baya etkili dökülmeyi durdurmak için hatta donald trumpında saçlarının dökülmemesi için bu ilaçtan kullandığını duymuştum. Ama yan etki mevzusu var ama şöylede bir durum var bu yan etkiler herkeste kesin olucak diyede birşey yok bence doktor kontrolünde bu ilacı dene herhangi bir yan etkisini görmezsen devam et.

Finasterid ilaçlarla durdurursun hatta bildiğim kadarıyla saç ekiminden sonra hastaya ekilen saçlar dökülmesin diye Finasterid verilir bu ilaç çoğu yerde okuduğum kadarıyla baya etkili dökülmeyi durdurmak için hatta donald trumpında saçlarının dökülmemesi için bu ilaçtan kullandığını duymuştum. Ama yan etki mevzusu var ama şöylede bir durum var bu yan etkiler herkeste kesin olucak diyede birşey yok bence doktor kontrolünde bu ilacı dene herhangi bir yan etkisini görmezsen devam et.

urum var bu yan etkiler
Bu finasteridi sadece doktor tavsiyesiyle mi alabiliyoruz reçetesiz satılmıyor internette fln @MST0258

Bu finasteridi sadece doktor tavsiyesiyle mi alabiliyoruz reçetesiz satılmıyor internette fln @MST0258
Türkiyede procepia adıyla eczanelerden alınabilir diye biliyorum. Ama siz genede bir eczacıya sorun

Kardeşim yan etkilerini çok iyi araştır doktor kontrolünde kullan bir problem yaşama

Türkiyede procepia adıyla eczanelerden alınabilir diye biliyorum. Ama siz genede bir eczacıya sorun

Kardeşim yan etkilerini çok iyi araştır doktor kontrolünde kullan bir problem yaşama
Tamam ben hem yan etkilerini araştırıysm birde doktora gittiğimde de sorayım sağol yardımcı olduğun için

Geri
Yukarı