DHT kurulumunda "Üçüncü parti INF dosyası dijital imza bilgisi içermiyor" hatası

Valla daha denemedim ama büyük ihtimal ile sorun çözülecek. Sizin anakartınızın yazılımı yok mu ki hiç? Bir de hocam bende böyle yazılımı olmayan bir anakart kullanıyordum yani yazılımdan kastım DTS vs yoktu Realtek ayarlarından sesi bayağı yükseltiyordum belki siz de bir ayar falan yapmamış olabilirsiniz. İsterseniz Realtek ekranının resimlerini atın bakayım.
Şuan evde değilim o yüzden ss atamam. Ancak Realtek programından yapılabilecek bir şey yok baktım. Eski anakartımda dediğim gibi Sound Blaster Cinema 2 programı vardı onu müzik moduna aldığım zaman ses bir hayli artıyordu ve güzelleşiyordu. Maalesef ve aşırı saçma bir şekilde bu anakartta herhangi bir program desteği yok. Şuan kulaklık ile Rainbow oynarken sesi %100 yapıp da oynuyorum öyle düşün :D

Şu an evde değilim o yüzden SS atamam. Ancak Realtek programından yapılabilecek bir şey yok baktım. Eski anakartımda dediğim gibi Sound Blaster cinema 2 programı vardı onu müzik moduna aldığım zaman ses bir hayli artıyordu ve güzelleşiyordu. Maalesef ve aşırı saçma bir şekilde bu anakartta herhangi bir program desteği yok. Şu an kulaklık ile Rainbow oynarken sesi %100 yapıp da oynuyorum öyle düşün :D.

Sıfırdan format atıp Windows 10 2004 kurdum ve anakartın kendi sitesinde ki ses sürücüsünü kurdum bu sefer ses sorunum çözülmüş oldu demek ki anakart sitesinde ki sürücüyü kurmak gerekiyormuş.

Sıfırdan format atıp Windows 10 2004 kurdum ve anakartın kendi sitesinde ki ses sürücüsünü kurdum bu sefer ses sorunum çözülmüş oldu demek ki anakart sitesinde ki sürücüyü kurmak gerekiyormuş.
Çünkü diğer sürüm senin Dht ile uyumlu değildi galiba, o yüzden onu kullanamıyordum. Sevindim sorunun çözülmesine 😄

Çünkü diğer sürüm senin DHT ile uyumlu değildi galiba, o yüzden onu kullanamıyordum. Sevindim sorunun çözülmesine 😄

Teşekkür ederim. Son sürümlerde dikkat ettim de DHT programının Exe'si bile yok yani bu yüzden kurmuyor galiba. Anakartın sitesinden indirdiğime bakıyorum DTS programlarının Exe'leri var mesela.

Teşekkür ederim. Son sürümlerde dikkat ettim de DHT programının Exe'si bile yok yani bu yüzden kurmuyor galiba. Anakartın sitesinden indirdiğime bakıyorum DTS programlarının Exe'leri var mesela.
Aynen, uyumluluk için genelde üretici firmanın yazılımları yüklenir zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı