Diablo 2 Türkçe olmadan oynanır mı?

darkgamer

Hectopat
Diablo 2'yi pek çok yerden indirdim ama Türkçe var denmesine rağmen yoktu. Yama da indirdim çalışmadı. Oyunu İngilizce oynasam anlar mıyım? Hikaye olarak değil ne yapmam hakkında soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin İngilizce seviyeni biz nereden bilelim dostum? Ayrıca korsana destek vermiyoruz.

Ben oyun ne yapmam gerektigi hakkinda demiştim. Bir oyun oynuyorsunuzdur mesela GTA ne yapacagini kendi kendine bulabilirsin, nereye gidecegini vs.

Bir oyuna 500 lira veremem ayrıca korsanı desteklemiyorum diyen bir kişinin bundan 10 sene önce korsan oynaması ve halen Windows ve WinRAR gibi uygulamaları korsan kullanması garip. Ha bir de oyun alacak paramız olsaydı bizde uğraşmazdık bu kadar, şimdi diablo eski bir oyun bari onu satın al deyip duyar kasacağınıda biliyorum onun için ben oyunun orijinal fiyatına da baktım. 20 Euro gibi bir fiyatı var ek paketiyle birlikte oda bir tane zaten 153, 51 TL'yi bulsaydık zaten bizde alırdık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı