Diablo 3 DLC'leri gerekli mi?

liberto92

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Diablo 3 almayı planlıyorum ama DLC'siz de olur mu yoksa gerekli mi? Bilen birisi bilgilendirirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Reaper of Souls oyun sonu, 70. seviye, macera modu, ödüller, rifts, greater rifts ve Act V (5. Bölüm hikayesi) için gerekli. Ayrıca Reaper of Souls paketi Crusader sınıfını da açıyor.

Rise of the Necromancer ise Necromancer sınıfını ve birkaç kozmetik item veriyor. Ben bu paketi çok daha sonradan aldım. Beğeniyorsanız alabilirsiniz. Onun dışında çok da gerekli değil. Ekstra para harcamaya değer bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Merhaba,

Reaper of souls oyun sonu, 70. seviye, macera modu, ödüller, rifts, greater rifts ve act v (5. bölüm hikayesi) için gerekli. Ayrıca reaper of souls paketi crusader sınıfını da açıyor.

Rise of the necromancer ise necromancer sınıfını ve birkaç kozmetik item veriyor. Ben bu paketi çok daha sonradan aldım. Beğeniyorsanız alabilirsiniz. Onun dışında çok da gerekli değil. Ekstra para harcamaya değer bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Yani gerekli mi sizce? 500 liraya değer mi, Diablo 3?

Tek oynamak aşırı sıkıcı. En azından ben tek başıma oynarken fazla zaman geçirmedim diyebilirim. Bu tür oyunlar genelde arkadaşlarla sohbet ederek, birlikte görevler yaparak vesaire eğlenceli oluyor. Tabii bu durum kişiden kişiye değişebilir. Siz tek tabanca takılmayı seviyorsanız oynayabilirsiniz.

İsterseniz şöyle bir oynanış videolarına göz atın. Eğer aklınıza yatarsa alıp tek başına oynarsınız.

İndirim konusuna gelecek olursak herhangi bir fikrim yok. Battle.net platformunu fazla kullanmadığım için Blizzard indirimlerini pek takip etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı