Diablo 3 mü Diablo 3 ROS mü?

Diablo 3 mü Diablo 3 ROS mü?

• Diablo 3

Oy: 1 50,0%
  • Diablo 3 Reaper Of Souls

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

nicktheshekill

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Developer
Arkadaşlar öncelikle merhabalar;

Daha önce diablo serisinin herhangi bir oyununu tecrübe etmedim ya da oynamadım. Fakat ben bu oyunun taqm bir platonik aşığıyım. Oyunun henüz haberi yok kısa zamanda açılmayı düşünüyorum oyuna fakat Battle.net'e girdiğimde oyunun iki sürümü ile karşılaştım diablo 3 ve diablo 3 rosç Sizde tahmin edersiniz ki kafam karıştı sitede ikisi için de ayrı fiyat verilmiş ve ek paket olarak çıkartılan ROS sürümü oyunun kendisinden hatrı sayılır derecede daha pahalı. Şuan ne yapacağımı hangisini alacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Merhaba, Diablo 3 ros oynayabilmek için önce Diablo 3 oyununa sahip olmalısın ros bir ek paket seninde dediğin gibi. Önce ilk oyunu bitir daha sonra ros alırsın. (y)

Merhaba, Diablo 3 ros oynayabilmek için önce Diablo 3 oyununa sahip olmalısın ros bir ek paket seninde dediğin gibi. Önce ilk oyunu bitir daha sonra ros alırsın. (y)

anladım fakat diablo 3'ü pek önermiyor kimse birçok eksiği var diyor herkes bunu da ros düzeltti diyorlar diablo 3'ü alıp ardından ros alacak kadar güzel bir oyun mu yani ikisi toplamda 50 euroı falan ediyor değer mi sizce bu paraya?

Tabi ki zevk meselesi sonuçta bu bir oyun, ama bence değer kesinlikle oynanmalı belli ki hack and slash tarzını seviyorsunuz.

Bu tarzda oyun çok fazla vardır, ama Diablo'ya benzer diyebileceğim Path of Exile olabilir bir de sanıyorum henüz çıkmayan ancak beni fazlasıyla heyecanlandıran Lost Ark Online var. Bana kalırsa Diablo'ya bir an önce başlayın. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı