Diablo 3 alınır mı?

Emir Kyz

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba öncelikle,
Biliyorsunuz ki Battle Net'e Türk lirası gelmiş bulunmakta ve 1 euro = 10 TL olarak kuru almışlar.
Ben epey zamandır Diablo 3'ü almak istiyordum ve şu anda indirimde DLC ile 200 TL, sizce türü seven biri için almaya değer mi? Grind olaylarını da seviyorum.

Oyun güzel ama eski. Oynayacak birileri bulursan sarar ama satın almaya değmez bence. Özellikle Blizzard'ın Microsoft tarafından satın alınmış olmasından sonra oyunun bedava olarak Game Pass'e gelmesine %100 gözüyle bakıyorlar. Diablo 4 gelene kadar bir kaç ay oynar tadını çıkartırsın, sonrasında Diablo 4'le devam edersin. Eğer bir kaç aydan fazla oynarım diyorsan satın al derim. Alıp 2-3 ay oynayacaksan değmez o fiyata.

Herkese merhaba öncelikle,
Biliyorsunuz ki Battle Net'e Türk lirası gelmiş bulunmakta ve 1 euro = 10 TL olarak kuru almışlar.
Ben epey zamandır Diablo 3'ü almak istiyordum ve şu anda indirimde DLC ile 200 TL, sizce türü seven biri için almaya değer mi? Grind olaylarını da seviyorum.
Diablo 4 geliyor ve pek çok otorite Diablo serisinin Game Pass'e geleceğini düşünüyor. Bu yüzden ben beklerdim yerinizde olsam.

Beklerken de madem grind olayını seviyorsunuz, "bence" daha iyi bir oyun olan, oyuncularına çok iyi davranan bir şirketin oyunu olan Path of Exile'ı denemenizi şiddetle tavsiye ederdim.

Ayrıca bir başka alternatif olarak grind temasını çok iyi işlettiği için, eğer bir de omuz-üstü kamera ve gelecek temalı silahları seviyorsanız da Warframe'e bakın derdim.

Diablo 3 iyi oyun mudur ? Diablo serisini seven birisi için kesinlikle evet. Türü seven için de parasına değer. Fakat Path of Exile gibi ücretsiz ve "inanılmaz şekilde" müşterisini yolma derdi gütmeyen, oyuncu dostu bir oyun varken yine de iki kez düşünün derim.

Diablo 3, çıktığı dönem itibarı ile herkesin çok beklediği bir oyundu. Ancak deyim yerindeyse ''dağ fare doğurdu''. Başka bir firma bu oyunu yapsaydı kesinlikle çok daha iyi yorumlar yapılabilirdi lakin blizzard olunca beklentiler arş-ü alaya çıkıyor. tabi 2. oyunun global anlamda kasıp kavuran başarısı da malum...

Bence indirim döneminde almanız gereken bir oyun diablo 3... Ha oyun kötü mü ? yoo değil aslında güzel. Ancak 1 hafta oynadıktan sonra sıkılabileceğiniz bir oyun.

Bir de ben diablo 3'te en çok grafik ve animasyonlarda kullanılan renk paleti tercihini beğenmemiştim. Çok soluk bir renk paleti kullanmışlardı. Oyunun Act 1'i de gereksiz uzun ve sıkıcıydı... Act 2'si çok güzeldi...

Geri
Yukarı