Diablo 4, Blizzard’ın En Hızlı Satan Oyunu Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Diablo 4 En Hızlı Satan Oyunu

Yılın heyecanla beklenen oyunlarından birisi olan Diablo 4, 6 Haziran itibarıyla oyuncularla buluştu. Geliştirici ve yayıncı Blizzard Entertainment’ın fantastik aksiyon-RPG devam oyunu Diablo 4, şimdiden önemli bir dönüm noktasına ulaşarak şirketin tüm zamanların en hızlı satan oyunu olma unvanını da elde etti. Blizzard, herhangi bir belirli satış adedi veya gelir rakamı sunmadı ancak birçok kişinin […]

Devamı: Diablo 4, Blizzard’ın En Hızlı Satan Oyunu Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Oyunu büyük bir heves ile aldım fakat: İnanılmaz FPS düşmesi yiyorum açık dünyada. Zindanlarda yok denecek kadar az ama menü açarken bazen durduğu yerde FPS 1'e düşüyor. Reddit'te gördüğüm her şeyi denedim ama nafile... Üstelik sistemi iyi olanlarda da bu sorun varmış kimisi komik yöntemlerle çözmüş ama ben çözemedim.

Ben büyük şehirlere teleport atarken FPS baya ağlıyor. Sistemim kötü de değil. Çapraz ağlar arası oynamayı kapatın diyordu bir forumda, ancak bir işe yaramadı. Ultra dan Yüksek ayarlara aldım, sonuç aynı. Sadece teleport atarken sorun yaşıyorum. Haritanın heryerinde FPS ayarladığım düzeyde.

Ben büyük şehirlere teleport atarken FPS baya ağlıyor. Sistemim kötü de değil. Çapraz ağlar arası oynamayı kapatın diyordu bir forumda, ancak bir işe yaramadı. Ultra dan Yüksek ayarlara aldım, sonuç aynı. Sadece teleport atarken sorun yaşıyorum. Haritanın heryerinde FPS ayarladığım düzeyde.
Oyun HDD de yüklüydü. Ssd taşıdım biraz fark etti ama bazen yine 1 oluyor fps ve ölüyorum. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı