Diablo 4 Game Pass açılmıyor

Daha fazla  
Game Pass'e Diablo 4 geldi ama oyunu yükleyemiyorum. Böyle bir hata alıyorum. battle.net yüklü ayrıca web üzerinde Game Pass'e bağladım.

1711734794736.png

Ben de oynayamadım dünden beri şöyle bir hata alıyorum. Çokta üzerine düşmedim ama 20 kere denemişimdir açılmadı bir türlü. Kendi kendine update getirdi onu da yüklemiyor
1711799986821.png

Ben de oynayamadım dünden beri şöyle bir hata alıyorum. Çokta üzerine düşmedim ama 20 kere denemişimdir açılmadı bir türlü. Kendi kendine update getirdi onu da yüklemiyor
Eki Görüntüle 2154374
Genel bi sorun var, forumlarda aynı sorunu yaşayan kullanıcılar mevcutmuş. Aynı sorunu bende yaşıyorum, oyuna girmiyor girdiğinde de lisans hatası veriyor.

Genel bi sorun var, forumlarda aynı sorunu yaşayan kullanıcılar mevcutmuş. Aynı sorunu bende yaşıyorum, oyuna girmiyor girdiğinde de lisans hatası veriyor.
Dün gece de bana lisans hatası veriyordu ya gece yatmadan yarım saat oynayım dedim 1 saat onla uğraştım sonra çözemeyip sinirlenip yattım. Rahat kafayla uyumak varken 1 saatimi harcadım ve strese girdim arkadaş lanet olsun :d

Yeni konular

Geri
Yukarı