Diablo 4 nasıldır?

• Konuyu başlatan NO10
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 379

NO10

Hectopat
Daha fazla  
Diablo 4 1000 saat oynanır mi?
Oynandığını biliyorum ama gerçekten oynanır mı? Yani bu büyük bir MMO mu? Mesela bir Lost Ark, bir Black Desert, bir New World mu bu oyun?
Oyunun tek amacı legendary eşya düşürmek mi?
Biri oyunda en fazla ne yapılacaklarını açıklayabilir mi?
Sınırı var mı?
Sürekli gelen yeni sezonlar oyuna ne katıyor?

Son düzenleme:
Oynama. Xbox'dan bedava geldi diye denemiştim, hikaye modu var, Türkçe ama beni sarmadı, oyun belli sinematikler gösteriyor sonra seni açık dünyaya bırakıp kafana göre takıl diyor. Türü sevenler için güzel bir oyun olabilir ama MMO türüne çok da yakın olmamamdan da kaynaklansa gerek ben pek sevemedim.

Oynama. Xbox'dan bedava geldi diye denemiştim, hikaye modu var, Türkçe ama beni sarmadı, oyun belli sinematikler gösteriyor sonra seni açık dünyaya bırakıp kafana göre takıl diyor. Türü sevenler için güzel bir oyun olabilir ama MMO türüne çok da yakın olmamamdan da kaynaklansa gerek ben pek sevemedim.
Ben başlığa "diablo 4 1000 saat oynanır mı?" Yazacaktım telefon çevirmiş. Soruyu yanlış sormuşum.
Steam dan almıştım ben oyunu zaten 10 saate yakın oynadım.

Fiyatı çok pahalı, bu fiyata değer mi bilmiyorum ama 1000 saat oynanabilir. Çünkü Steam yorumlarına baktığımda 1400 saatli kişiler gördüm. Yani 1400 saat oynayan kişi varsa boşa oynamıyordur, oyunu beğenmişler demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı