Diablo IV nasıldır?

Neleri merak ediyorsunuz? Şu an oyun içinde 60 Level'ım. Sorularınızı cevaplayabilirim.

Kanka aslında Diablo IV almayı düşünüyorum ama bazıları değmez diyor yani işte bir süre sonra oyun tekrara düşüyor sıkılırsın dediler sıkarmı sıkmazmı oyunda eğleniyor musun yeni maplar canavarlar ekleniyor mu?

Kanka aslında Diablo IV almayı düşünüyorum ama bazıları değmez diyor yani işte bir süre sonra oyun tekrara düşüyor sıkılırsın dediler sıkarmı sıkmazmı oyunda eğleniyor musun yeni maplar canavarlar ekleniyor mu?
Oyun Game Pass'e geliyor. Parasına değmeyeceğini düşünüyorsan oradan oynayıp deneyebilirsin.

Oyunun içinde ana hikaye bittikten sonra oluşan kabus mahzenleri, dünya patronu, fısıltı ağacı gibi etkinlikler var. Bunların içinde boss sayısı fazla. Tabi tekrar da ettiği oluyor. Her seferinden farklı bir boss ve düşman çeşidi beklememen lazım.

Oyun içinde karakterini güçlendirmek için item toplaman, yukarıda bahsettiğim etkinliklere katılma ve hem skill hem de pasif skillerine abanman lazım. Bunları yaptığında elbet oyun tekrara düşecek. Tekrar edene kadar uzun saatlar harcamış olursun zaten. Ana hikaye haricinde yan gorev, mahzenler falan derken 30-40 saat gidiyor.

Kısaca tekrara düştüğü yerler var fakat oyuna bağlanırsan sıkılacağını da düşünmüyorum.

Oyun Game Pass'e geliyor. Parasına değmeyeceğini düşünüyorsan oradan oynayıp deneyebilirsin.

Oyunun içinde ana hikaye bittikten sonra oluşan kabus mahzenleri, dünya patronu, fısıltı ağacı gibi etkinlikler var. Bunların içinde boss sayısı fazla. Tabii tekrar da ettiği oluyor. Her seferinden farklı bir boss ve düşman çeşidi beklememen lazım.

Oyun içinde karakterini güçlendirmek için item toplaman, yukarıda bahsettiğim etkinliklere katılma ve hem skill hem de pasif skillerine abanman lazım. Bunları yaptığında elbet oyun tekrara düşecek. Tekrar edene kadar uzun saatlar harcamış olursun zaten. Ana hikaye haricinde yan gorev, mahzenler falan derken 30-40 saat gidiyor.

Kısaca tekrara düştüğü yerler var fakat oyuna bağlanırsan sıkılacağını da düşünmüyorum.

Ya kanka çok takılmıyorum ama sürekli canavar kes tekrarla olur mu?

Çıktığı günden itibaren 3 ay oynadım ve kesin olarak diyorum ki satın alınmamalı. 2 tane sebebi var 1.si Game Pass'e geliyor beğenirsen alırsın 2.si ise bir yerden sonra monotonlaşıyor oyun Full tekrara düşüyor.

Yani 1200 TL verilmez.

Yani 1200 TL verilmez.

Oyun bir yerden sonra sadece belli bir zindana gir temizle çık gir çık gir çık gir çık item al item sat zindan gir itemleri al zindanı temizle itemleri sat diye gidiyor. Şimdi diyecek olur elbette e bu Diablo bunun olayı bu, eski Diablo'lar böyle değildi bu hayal kırıklığı.

Bunu sizin yerinize ben söylemem. Tam olarak hangi seviyede sıkılırsınız bilemem. Ama eğer yukarıda dediğim gibi karakter geliştirmeyi, item dizmeyi seviyorsanız uzun süre götürür. Ayrıca bazı Co-op görevler de oluyor. İşte dünya patronu ve lejyon etkinlikleri gibi. Bunlara internetten bakıp siz karar verin.

Geri
Yukarı