Diablo 4 oynamak isteyen var mı?

Teşekkürler. PS üzerinden indirime girdi, almayı düşünüyorum ama tek başıma ilerleyebilir miyim onu bilemedim.

İlk deneyiminiz mi? O kadar zor bir oyun değil ki. Ben Diablo 3'ü torment 2 de başlayarak oynuyordum. (5 level daha zor, evet tam bir işkence ama zevkli.) Ha bir de Diablo kesinlikle hardcore da zevkli. Hardcoe bir kere oynadın mı softcore bir daha oynayamazsın o derece.

İlk deneyiminiz mi? O kadar zor bir oyun değil ki. Ben Diablo 3'ü torment 2 de başlayarak oynuyordum. (5 level daha zor, evet tam bir işkence ama zevkli.) Ha bir de Diablo kesinlikle hardcore da zevkli. Hardcoe bir kere oynadın mı softcore bir daha oynayamazsın o derece.

Evet ilk kez oynayacağım. PS üzerinde RPG-MMORPG arayışındayım, Diablo4 gördüm zevk alırım diye düşünüyorum.

Bende 18 level druidim bende yeni başladım yaşım 28 beni de ekleyin gündüzleri ve akşamlamları da müsaitim battle.net hesabım Luca#27187

Herkes yazınca benim de canım çekti şimdi :D. Geri dönsem mi oyuna?

Almayı düşünüyorum ama karar veremedim, geri dönecek kadar heveslendiyseniz bende keyif alırım galiba.
Sizin için ilk olacağından keyif alacağınızı düşünüyorum. Diablocu olarak evet gidişatından memnun değilim. Ama yeni başlayanlara şiddetle tavsiye ederim. Ben ilk satışa sunulduğunda almıştım. Diablo 3'ü çok fazla oynuyordum. Diablo 4'ü de direk fulleyerek geçirdim (Rogue dışında). Yani pre-seasonda yapacağımı yaptım. Yeni seasonları bekliyorumda kötü gidiyor. Bilemiyorum. Belki season 4'ü beklerim.

Geri
Yukarı