Diablo 4 oyun arkadaşı

Maddi imkanınız varsa anakart+işlemci+RAM guncellemeniz iyi olacaktır. AMD 5600 ucuz yollu olur 5 sene kadar götürür, AMD 7000 serisi daha maliyetli olur ama 7 yıl falan götürür.

Bende 5600CPU+6800XT GPU var. Sanki Diablo 4K da akıyor. 3-5 sene sonra kesin grafik güncellemesi gelir o zamanda 2K ya düşürürüm sorun etmem.
Topladım vallahi gaza gelip :) Bugün geliyor parçalar umarım :) 5600 aldım aynı şekilde düşünüp.

Yaş 34. Haberleri takip ediyorum. Hala class konusunda kararsızım ama. Druid hariç hepsini oynadım 25 levele kadar. En çok Rogue hoşuma gitti. Biraz zor geldi tabii büyücü ve Necroya göre.
bende 30, sana discord linkimi veriyorum özelden oyun açıldığında gelirsin.

Yaş 34. Haberleri takip ediyorum. Hala class konusunda kararsızım ama. Druid hariç hepsini oynadım 25 levele kadar. En çok Rogue hoşuma gitti. Biraz zor geldi tabii büyücü ve Necroya göre.
bu arada nasıl özelden mesaj atılıyor ? :)

12 pm PDT, bizde akşam 22.00'a denk geliyormuş. Ayrıca oyun indirmesi Mayıs 10'da açılacakmış.

Diablo 4.jpg

Diablo 4 tahminimce 2025 de gamepass e gelir. Diablo4 tahminimce 2025 de ilk dlc yi aldığı zaman indirime girer. Diablo 4 tahminimce 2025 den önce indirim almaz.

Dostlar selam,

Ben de başladım, Discord'dan eklerseniz ortak etkinlik, yardımlaşma vs yapabiliriz.

ruvec#4452

Arkadaşlar Diablo 4 Standart versiyonu satın alıp Druid olarak dün başladım, ortak kasmak, etkinlik yardımlaşma vs için isteyenler beni eklesin lütfen.
İsim Cem, yaş 33.

Oyundan: Horus#24662
Discorddan: ruvec#4452

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekledim seni oyun içinden.

Dostlar selam,

Ben de başladım, Discord'dan eklerseniz ortak etkinlik, yardımlaşma vs yapabiliriz.

Ruvec#4452

Arkadaşlar Diablo 4 standart versiyonu satın alıp druid olarak dün başladım, ortak kasmak, etkinlik yardımlaşma vs için isteyenler beni eklesin lütfen.
İsim cem, yaş 33.

Oyundan: Horus#24662
Discord'dan: Ruvec#4452

Geri
Yukarı