Diablo 4 Ultimate Edition hangi paketi alınmalı?

epheny

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Diablo 4 almak istiyorum fakat içerik hakkında pek bir bilgiye sahip değilim, Ultimate Edition ile standart Edition arasındaki fark nedir? Hangisini almalıyım?

Standart olanı alıp geçin. Ultimate kozmetik vs. veriyor gerek yok. Alacaksanız Diablo Collection'u satın alın. 3 oyunu ( Diablo 2-3-4 ) birlikte veriyor.

Screenshot_2.png

Standart olanı alıp geçin. Ultimate kozmetik vs. veriyor gerek yok. Alacaksanız Diablo Collection'u satın alın. 3 oyunu ( Diablo 2-3-4 ) birlikte veriyor.

Eki Görüntüle 2153165

Genelde oyunlarda kozmetik merakım vardır fakat Diablo 4 oynadığım oyun türlerinden değil uzağım bu türe ve pişman olur muyum falan ya da gereksiz olur mu Ultimate almak bilemediğimdem seni dinleyip standart aldım oyuna bağlılığım artarsa oyunu Ultimate içeriğine yükselteceğim. Önerin için teşekkürler.

Genelde oyunlarda kozmetik merakım vardır fakat Diablo 4 oynadığım oyun türlerinden değil uzağım bu türe ve pişman olur muyum falan ya da gereksiz olur mu Ultimate almak bilemediğimdem seni dinleyip standart aldım oyuna bağlılığım artarsa oyunu Ultimate içeriğine yükselteceğim. Önerin için teşekkürler.

Güle güle oynayın. Oyunda birçok güzel skin var zaten, karakter geliştikçe karşınıza çıkar. Ekstra kozmetiklere ihtiyaç duymazsınız. Dediğim paketi aldıysanız 3 oyuna da sahip oluyorsunuz.

Geri
Yukarı