Diablo 4 vs Dragon's Dogma 2

emreça

Femtopat
Daha fazla  
Hangisini almak daha mantıklı? Diablo 4 alırsam sımdı alacağım ama DG4 alırsam bıraz daha beklemem gerek. Diablo'yu Game Pass oynamayı dusunmuyorum. 1 ay oynayıp bırakmayı ya da her ay ucret odemek ıstemıyorum. Sızce hangısı?

Game Pass ile oynamak istemiyorum demişsin ama deneme şansın oluyor. Almadan önce denemek daha mantıklı bence. Oynanış videolarına bakınca Diablo çok iyi gözükmeyebiliyor. Diablo3 için öyleydi mesela. Oyuna girince daha farklı olduğunu anlıyorsun.

Ben Diablo4ü ilk çıktığında aldım ve açıkçası çok uzun süre oynamadım. Aralıklı şekilde oynadım. Arada giriyorum. Belirli aralıklarla sezon yenileniyor. Etkinlik gibi farklı temalar geliyor. Öyle bir yenilik sağlanıyor oyuna. Dragon's Dogma2 için de pek bir bilgim yok. Birinci oyununu oynamıştım. Diablo 4 ve Dragon's Dogma2 farklı klasmanlarda. Diablo daha çok hack and slash tarzı. Hikayesi bittikten sonra sürekli dungeon vs. dönerek ilerliyorsun.

Yine de sen bilirsin fakat deneme şansın varken denemeni tavsiye ederim. Battle.net'ten alacaksan iade vs. nasıl işliyor bilmiyorum.

Game Pass ile oynamak istemiyorum demişsin ama deneme şansın oluyor. Almadan önce denemek daha mantıklı bence. Oynanış videolarına bakınca Diablo çok iyi gözükmeyebiliyor. Diablo3 için öyleydi mesela. Oyuna girince daha farklı olduğunu anlıyorsun.

Ben Diablo4ü ilk çıktığında aldım ve açıkçası çok uzun süre oynamadım. Aralıklı şekilde oynadım. Arada giriyorum. Belirli aralıklarla sezon yenileniyor. Etkinlik gibi farklı temalar geliyor. Öyle bir yenilik sağlanıyor oyuna. Dragon's dogma2 için de pek bir bilgim yok. Birinci oyununu oynamıştım. Diablo 4 ve Dragon's dogma2 farklı klasmanlarda. Diablo daha çok hack and slash tarzı. Hikayesi bittikten sonra sürekli dungeon vs. dönerek ilerliyorsun.

Yine de sen bilirsin fakat deneme şansın varken denemeni tavsiye ederim. Battle.net'ten alacaksan iade vs. nasıl işliyor bilmiyorum.

Su an adaha kafam karıstı Elden Ring'ın DLC'sı de vardı onu da alabılırım.

Geri
Yukarı