Diablo 4 vs Hogwarts Legacy

Hogwarts diyorum ben. Diablo sevenine güzel bir oyun, yeni başlayanlar için güzel diyemem ben. Hogwarts ise hikayesi tırt olsa da güzel açık dünyalı bir Single oyun. İçinde de en az 50 saatlik içerik var. Her türlü keyiflendirir.

Diablo hayranı olarak söylüyorum ki bu paralar çok uçuk ve birçok alternatifi var. Path of exile gibi alternatiflerini oynayıp çok severseniz o zaman alın derim
Yok ya direkt iade parası gelince oyunu yapıştıracağım. İndirimli fiyatı zaten 42 dolar siz düşünün. İndirim 17 saat sonra bitiyormuş param cüzdana geldiğinde alıp geçeceğim. Çünkü aklımda olan başka bir oyun yok. Ama önereceğiniz var ise önerebilirsiniz 40 dolara. Hikayesi kısa olmasa The Last Of Us Part 1 alacaktım 40.19 dolara. Ama hikayesinin kısalığından ötürü almıyorum.

Arkadaşlar aklıma bazı oyunlar geldi Diablo 4 ile aynı fiyata siz bu sepetimi alırdınız yoksa Diablo 4 mü?
1702276077317.png

Son düzenleme:
Tarzları çok farklı. Bu noktada sizin hangi türü daha çok sevdiğiniz önemli.

Ancak rahatlıkla söyleyebilirim ki Diablo 4 almaktansa Path of Exile'a veririm saatlerimi. PoE, Diablo'dan daha dolu ve komple bir oyundur. İyi bir Blizzard müşterisiyim ama Diablo 3 ve 4 saatim 300-500 ise PoE saatim 3k-5k'dır. Build yapması inanılmaz keyifli, tonla içerik var, güncellenen sezonlar vs derken PoE uzun saatler harcatıyor insana. Üstelik ücretsiz bir oyunun premium oyun diye lanse edilen Diablo'dan daha iyi iş çıkarıyor olması da gerçekten önemli bir olay.

O yüzden naçizane tavsiyem ve fikrim, eğer Hogwarts Legacy'e aklınız kayıyorsa onu alın oynayın. Hack&Slash arzunuzu da PoE'de tatmin edin bence. İki tür oyunu da oynamış olursunuz böylece.

Farklı türde oyunlar olmakla beraber her ikisi de bu sene çıkmış olan oyunlar. O açıdan değerlendirip birinden birini seçmek zorunda olursak eğer kesinlikle Hogwarts Legacy derdim ben. Şöyle; Hogwarts Legacy'yi puanlamak gerekirse 10 üzerinden maksimum 7 alır. Çok mu iyi ? hayır. Kötü mü ? hayır. Ha hususi olarak bu tarz bir Harry Potter oyunu özellikle benim kuşağımın ortaokul - lise yıllarında hep hayalini kurduğu şeydi. O açıdan kredisi herhalde bizim jenerasyonda daha yüksektir. Diablo IV... Başımızın tatlı belası Diablo IV... Seriyi seven birisi olarak bu oyun kesinlikle verdiğiniz fiyatı hak etmeyen bir oyun. Sezon içerikleri son derece cılız ve kötü. Üstüne üstlük adamlar iyi oyun yapmayı yaratık kes, zindan dön ve bunu yılın 365 günü devam et şeklinde sanıyorlar alakası yok. Bu forumda daha evvel de demiştim gene diyeyim, Diablo IV gotik makyajlı Diablo III'tür daha fazlası değildir. Eğer DIV düşünüyorsanız da ilerisi için kesinlikle indirim zamanlarını kovalayın bekleyin... Şu oyunu 1-2 yıl geç oynasanız inanın hiçbir şey kaybetmezsiniz... Beta sürecinden daha berbat ötesi bir optimizasyon sunan, içeriği bomboş bir başka Blizzard faciası... Bunu alana kadar gidip Diablo II Resurrected'ı alın hem bütçeniz için uygun olur hem de efsaneyi efsane olduğu oyunu ile deneyimlersiniz...

Hiç birini almadım Mount & Blade ll: Bannerlord, Marvel's Guardians of the Galaxy, Assassin's Creed Valhalla. Şey soracağım Marvel's Guardians of the Galaxy 7.49 dolar idi indirimdeydi bayağı. Bu oyunuda aldım o fiyata değecek bir oyun mu? Bir de 12 dolara Assassin's Creed Valhalla.

Şu an elimde iade etme imkanı varken sormak istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı