Diablo 4 zamlandı!

Daha da artacak bu arada biliyorsunuz. Dolar bu hızla en iyi ihtimalle bu haftanın sonunda 24 falan olur. O zaman görün cümbüşü. Hele bir de Steam kuru güncellerse oyun oynamayı unutun.

Steam' in yıllardır çok düşük kur uygulaması bizim milletin algısını bozmuş başka açıklaması yok.
Zaten dikkat ederseniz konsol kullanıcıları bu duruma alışmış ve neyin ne olduğunu bildiği için ses çıkarmıyor. Tabii istisnalar var fakat onları saymıyorum.

Artık indirimlerde ancak 1000TL alırız tabii standart fiyatı 2000TL olmazsa.
O da indirim yaparlarsa olur. Activision indirim konusunda çok cimri olmayabilir fakat bu oyunu yapan ekip Blizzard.

Zaten dikkat ederseniz konsol kullanıcıları bu duruma alışmış ve neyin ne olduğunu bildiği için ses çıkarmıyor. Tabii istisnalar var fakat onları saymıyorum.

O da indirim yaparlarsa olur. Activision indirim konusunda çok cimri olmayabilir fakat bu oyunu yapan ekip Blizzard.

Evet bu firmaların bu kadar indirim Konusun'da cimri olmalarına o kadar gıcık oluyorum'ki.

Bir diğer firma ise FromSoftware bu firma kadar indirim Konusun'da cimri bir firma asla görmedim.

Hiç almayacağım oyunlar zam yiyince seviniyorum.
Olay size dokunana kadar ses çıkarmayıp size dokununca ses çıkarırsanız insanlara karşı koyduğunuz bu tavırın aynısını sizde kendinize karşı görürsünüz. Artık sizin sevdiğiniz bir oyun zamlanınca da aynı tepkiyi biz veririz.

Geri
Yukarı