Diablo II ve Diablo II Lord of Destruction 99 TL

Bu linklere neden ihtiyacım var ki oyunu aldım kütüphanemde görmek istiyorum. Sonradan oynayacağım bir oyun olduğu için nasıl hatırlayacağım?

İade etmeme yardımcı olursanız sevinirim zira bu oyunu 1/10 fiyatına almak da zaten saçmaydı.

Oyun Battle.Net uygulamasındaki kütüphanelerde yok. Sebebi ise oyunun çok eski olması.
Ancak orjinal serverda oynayabilmek için satın almak zorundasınız. Ayrı bir aplikasyon olarak kuruluyor. Oyun içindeki Battle.Net menüsü üzerinden Create New Account diyerek bu eski versiyon için hesap oluşturabilirsiniz.

Ekran görüntülerini paylaşıyorum;
Adsız.png
Adsız 2.png

İade etmek istiyorsanız oyunu oynamadan Support bölümüne yazmanız gerekiyor sanırım.

Hayır değil. Emek ile item kasa kasa en son Rune düşürmek için rush atıyorsunuz late game de.

Oyun Battle.Net uygulamasındaki kütüphanelerde yok. Sebebi ise oyunun çok eski olması.
Ancak orijinal serverda oynayabilmek için satın almak zorundasınız. Ayrı bir aplikasyon olarak kuruluyor. Oyun içindeki Battle.Net menüsü üzerinden Create New Account diyerek bu eski versiyon için hesap oluşturabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2030469
Eki Görüntüle 2030468

İade etmek istiyorsanız oyunu oynamadan Support bölümüne yazmanız gerekiyor sanırım.

Hayır değil. Emek ile item kasa kasa en son Rune düşürmek için rush atıyorsunuz late Game de.

Hocam konu Diablo II ama Diablo IV'te öyle mi acaba?

Ancak orjinal serverda oynayabilmek için satın almak zorundasınız. Ayrı bir aplikasyon olarak kuruluyor. Oyun içindeki Battle.Net menüsü üzerinden Create New Account diyerek bu eski versiyon için hesap oluşturabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2030469
Eki Görüntüle 2030468

Hayır değil. Emek ile item kasa kasa en son Rune düşürmek için rush atıyorsunuz late game de.

Doktor bu ne ? ;

1703375293455.png

Geri
Yukarı