Steam Diablo IV 1296,75 TL!

Kanka türe ilk girişim Diablo 4le olacak.
Diablo 2 bence ne kadar oynanışı yavaş olsa bile serinin en iyi oyunu olduğunu düşünüyorum. İlk hangi oyun ile girilir bu seriye onu da bilmiyorum ama sorun olacağını düşünmüyorum en azından ilk 2 saat beğenmezsen iade edebilirsin.

Diablo 2 bence ne kadar oynanışı yavaş olsa bile serinin en iyi oyunu olduğunu düşünüyorum. İlk hangi oyun ile girilir bu seriye onu da bilmiyorum ama sorun olacağını düşünmüyorum en azından ilk 2 saat beğenmezsen iade edebilirsin.

Kanka sorun oyunun parası değil beni sarsın beni içine alsın deli gibi gömüleyim saatlerimi vereyim istiyorum Baldur's Gate 3 görev mantiği yüzünden sarmadı ama Diablo 4 hoşuma gitti alacak gibiyim.

Kanka sorun oyunun parası değil beni sarsın beni içine alsın deli gibi gömüleyim saatlerimi vereyim istiyorum Baldur's Gate 3 görev mantiği yüzünden sarmadı ama Diablo 4 hoşuma gitti alacak gibiyim.
Tam tersi Baldur's Gate 3 saatlerce gömülmen gereken bir oyun ama olsun zevkler ve renkler :). Bu arada saatlerce gömülmek için diablo 1 ve 2 çok daha iyi bu oyunda onun garantisini veremiyorum end-gamenin sıkıcı ve kötü olduğunu söylüyorlar ilerleyen sezonlarda düzelir umarım.

Tam tersi Baldur's Gate 3 saatlerce gömülmen gereken bir oyun ama olsun zevkler ve renkler :). Bu arada saatlerce gömülmek için Diablo 1 ve 2 çok daha iyi bu oyunda onun garantisini veremiyorum end-Game'nin sıkıcı ve kötü olduğunu söylüyorlar ilerleyen sezonlarda düzelir umarım.

Kanka Baldur's Gate 3 karsi ön yargılı olmamın sebebi tamamen görev mantığı yani beni yönlendirmediği zaman sıkılıyorum ben ama belki Baldur's Gate 3 o ön yargımı yıkacak bilmiyorum 😅

İki oyun arasında kaldım.

Diablo 4 almiyoruz o zaman.

Son düzenleme:
BG3 al tabiki, sonrasında Diablo4 de alabilirsin 10 yıl oynarsın, ömürlük oyun.
Kanka Baldur's Gate 3 karsi ön yargılı olmamın sebebi tamamen görev mantığı yani beni yönlendirmediği zaman sıkılıyorum ben ama belki Baldur's Gate 3 o ön yargımı yıkacak bilmiyorum 😅

İki oyun arasında kaldım.

Diablo 4 almiyoruz o zaman.

İlk hangisine giris yapalim reis bir de Diablo 4 bir de bu seviyelere düsmezse.
BG3 daha iyi oyun, ama Diablo 4 de bence herkes fiyatını gömüyor ama fiyatı iyi bu durumda, istersen şimdi Diablo alıp, bir ihtimal kış indirimine kadar zam yemezse ve indirim alırsa BG3 alırsın, bende öyle yapmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı