Steam Diablo IV alınırsa Battle.net kütüphanesinde gözükecek mi?

Umut Karayel

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

İndirimler bitmeden Steam'den Diablo IV almak istiyorum fakat oyunu Steam'den alırsam Battle.net kütüphanemde de gözükecek mi?
Bunu soruyorum çünkü herkesin bildiği üzere Steam dolar kuruna geçti ve Diablo IV oyun içi içerikler de dolar kuru üzerinden fiyatlandırılıyor. Battle.net'de ise fiyatlar hala TL şeklinde ve daha ucuz. Kısacası Steam'den Diablo IV alırsam oyun içi içerikleri Battle.net üzerinden Türk Lirası olarak alabilecek miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

İndirimler bitmeden Steam'den Diablo IV almak istiyorum fakat oyunu Steam'den alırsam Battle.net kütüphanemde de gözükecek mi?
Bunu soruyorum çünkü herkesin bildiği üzere Steam dolar kuruna geçti ve Diablo IV oyun içi içerikler de dolar kuru üzerinden fiyatlandırılıyor. Battle.net'de ise fiyatlar hala TL şeklinde ve daha ucuz. Kısacası Steam'den Diablo IV alırsam oyun içi içerikleri Battle.net üzerinden Türk lirası olarak alabilecek miyim?

Hayır Steam'den alınan Steam Battle.net'den alınan Battle.net DLC'de farklılık olabilir bakmak lazım.

Hayır Steam'den alınan Steam Battle.net'den alınan Battle.net DLC'de farklılık olabilir bakmak lazım.
Sorduğum aslında DLC'ler değildi. Yani Steam'den Diablo IV aldığımda Battle.net üzerinden Diablo Platinium(Oyun içi para) alamam değil mi?

Steam 200 Diablo Platinium 5 Dolar
Battle.net 200 Diablo Platinium 132 TL

Sorduğum aslında DLC'ler değildi. Yani Steam'den Diablo IV aldığımda Battle.net üzerinden Diablo Platinium(oyun içi para) alamam değil mi?

Steam 200 Diablo Platinium 5 dolar.
Battle.net 200 Diablo Platinium 132 TL.

Hayır gözükmüyecek sadece Steam kütüphanende gözükücek oyun u açarsan Steam sana kod verecek o kodu Battle nete girip Steam'ı bağlıcan ama gene gözükmücek kütüphanede Battle net ama oyun açılacak Steam üzerinden açılacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı