Diablo IV'ü ucuza almak

Ya arkadaşlar ben 15 yıldır oyun oynuyorum ama bu battle.net kadar acımasız bir platform görmedim yani adamlar neredeyse oyunu direk dolar kuruna sabitleyecekler bu beni sinir ediyor. Ben daha önce hiç Diablo veya hack and slash türü oynamadım ama baktım herkes kaliteli oyun diyor bir de bu aralar hiç kaliteli oyun yok piyasada buna bir bakayım dedim. Daha geçenlerde EA Play Pro alıp Star Wars Jedi survivor Dead Space'i oynadım 2 oyunu iliklerini kadar sömürdüm 1 hafta sürdü bitmeleri yani bu oyunun da 1 haftada içinden geçerim o yüzden 2K bayılmak istemiyorum. Bir de bunlar haricinde daha yeni "leave kids alone" protestosuna katılıp MW2'yi sildim bilgisayardan bir daha da hiçbir ürününüzü almayacağım diye atarlandım şimdi gidip blizzarda 2K vermek istemiyorum doğrusu. Neyse bir şekilde ucuza almanın yolunu bulursam buraya yazarım.

Switch emulatörü ile Diablo 3 oyna.

Bundan başka çaren yok. Param olsaydı da alsaydım diyorum Diablo 4'ü ancak kaçırdık şu saatten sonra da pek sanmıyorum alabileceğimi. Diablo 3 devam.

Ya arkadaşlar ben 15 yıldır oyun oynuyorum ama bu battle.net kadar acımasız bir platform görmedim yani adamlar neredeyse oyunu direk dolar kuruna sabitleyecekler bu beni sinir ediyor. Ben daha önce hiç Diablo veya hack and slash türü oynamadım ama baktım herkes kaliteli oyun diyor bir de bu aralar hiç kaliteli oyun yok piyasada buna bir bakayım dedim. Daha geçenlerde EA Play Pro alıp Star Wars Jedi survivor Dead Space'i oynadım 2 oyunu iliklerini kadar sömürdüm 1 hafta sürdü bitmeleri yani bu oyunun da 1 haftada içinden geçerim o yüzden 2K bayılmak istemiyorum. Bir de bunlar haricinde daha yeni "leave kids alone" protestosuna katılıp MW2'yi sildim bilgisayardan bir daha da hiç bir ürününüzü almıcam diye atarlandım şimdi gidip blizzarda 2K vermek istemiyorum doğrusu. Neyse bir şekilde ucuza almanın yolunu bulursam buraya yazarım.
MW2'ye atarlanmanın sebebi nedir? Adamlar onu diyen youtuberın operatorunu kaldırdılar warzonedan zaten o tivitten sonra.

MW2'ye atarlanmanın sebebi nedir? Adamlar onu diyen YouTuber'ın operatorunu kaldırdılar Warzone'dan zaten o tivitten sonra.

Dostum olayda o ya zaten adam Twitter'da "Leave kids alone" dediği için herifin operatörünü kaldırdılar ve bunu pride bayrağını oyunun middle east versiyonunda kaldırdıktan bir gün sonra yapıyorlar. Yani bu nasıl bir iki yüzlülüktür nasıl bir çelişkidir. Kaldı ki pride adı altında savundukları mevzu ufacık çocukların ebeveynlerinin rızası olmadan cinsiyet değiştirmelerine izin verilmesi. Olay bir tane okulda öğretmenin çocukların cinsiyetlerine karışmasıyla patlıyor California eyaleti çocukların ebeveynlerinin rızası olmadan cinsiyet değiştirmesine izin veren yasayı çıkarıyor. Ebeveynler protesto yaparken polis müdahale ediyor ve adam onun altına yazıyor "Leave kids alone" diye. Yani hepimiz çocuk olduk zaten 14-16 yaşında anca ergenleşip kendinin farkına varıyorsun anaokulundaki çocuklara sen şöylesin sen böylesin diyen zihniyetin Orta Doğu'da 10 yaşında çocuklarla evlenen zihniyetten ne farkı var. Çocuklar çocuktur adı üzerinde zaten ÇOCUK. Reşit olduğunda gitsin ne istiyorsa yapsın zaten ona karışan yok ama düşünsene oğlunu ilkokula Ahmet diye yolluyorsun akşam gelip sana babacım bundan sonra ben Ayşeyim diyor, Musk bile tiye aldı bu konuyu. Bunun haricinde COD serisinin artık eski kalitesinin olmaması, tamamen bir propaganda aracına ve pay to wine dönüşmesinden bahsetmiyorum bile...
1.png

Dostum olayda o ya zaten adam Twitter'da "Leave kids alone" dediği için herifin operatörünü kaldırdılar ve bunu pride bayrağını oyunun middle east versiyonunda kaldırdıktan bir gün sonra yapıyorlar. Yani bu nasıl bir iki yüzlülüktür nasıl bir çelişkidir. Kaldı ki pride adı altında savundukları mevzu ufacık çocukların ebeveynlerinin rızası olmadan cinsiyet değiştirmelerine izin verilmesi. Olay bir tane okulda öğretmenin çocukların cinsiyetlerine karışmasıyla patlıyor California eyaleti çocukların ebeveynlerinin rızası olmadan cinsiyet değiştirmesine izin veren yasayı çıkarıyor. Ebeveynler protesto yaparken polis müdahale ediyor ve adam onun altına yazıyor "Leave kids alone" diye. Yani hepimiz çocuk olduk zaten 14-16 yaşında anca ergenleşip kendinin farkına varıyorsun anaokulundaki çocuklara sen şöylesin sen böylesin diyen zihniyetin Orta Doğu'da 10 yaşında çocuklarla evlenen zihniyetten ne farkı var. Çocuklar çocuktur adı üzerinde zaten ÇOCUK. Reşit olduğunda gitsin ne istiyorsa yapsın zaten ona karışan yok ama düşünsene oğlunu ilkokula Ahmet diye yolluyorsun akşam gelip sana babacım bundan sonra ben Ayşeyim diyor, Musk bile tiye aldı bu konuyu. Bunun haricinde COD serisinin artık eski kalitesinin olmaması, tamamen bir propaganda aracına ve pay to wine dönüşmesinden bahsetmiyorum bile...
Eki Görüntüle 1817397
Ha tamam aynı düşünüyormuşuz ben seni lgbt savunucu gibi zannettim ondan anlamadım olayı :D Yoksa haklısın tabii ki bence de saçma sapan bi yasa. Ama oyun şirketlerinin her kesime hitap etmesi gerektiğinden bu tarz söylemlere vs. girmek istememesi normal yani activisionu suçlayamıyorum burda. Sonuçta bu bir oyun ve siyasi bir söylemi olmasına gerek yok. Eski old mw2 kalitelerinde olmadığını ben de biliyorum ama yine de bu oyun her çıktığında rekor kırıyor ve oyuncu kitlesini arttırıyor. Ben de çıktığı günden beri aralıksız oynuyorum valla :D Her contenti sömürüyorum multiplayer dmz resurgence vs. Pay to win kısmına gelecek olursak da yalnızca dmz de o tarz bir durum var o kadar. Yoksa o parayla satılan pro tuned silahların hiç bir anlamı yok bakınca. Ekstra skin gibi birşey. Yoksa üstünlük sağladığı vs. yok. Hatta şöyle bir durum var belki biliyosundur, pro tuned silah satın alınca ilk girdiğin oyunlarda seni baya düşük levelli botlarla dolu serverlara atıyor, sen de sanıyosunki bu silah efsane ve pay to win:D Halbuki 4-5 oyun sonra normal serverlara girince öyle olmadığını anlıyosun. Bi bakıma satış taktiği. Not: Battle pass ve skin hariç sadece pro tuned silah içeren hiç bir paket almadım :)

Şimdi benim ilk oynadığım oyunlardan biri ortaokula giderken oynadığım CoD waw(2008)dır ve bence hikaye, akılda kalıcılık, gerçek tarihe uyumluluk açısından en iyi CoD oyunu hala o oyundur. Aradan 15 yıl geçmiş olmasına rağmen hala o zombi modunu o evi adım gibi hatırlarım. Daha sonra kalite gittikçe ucuz aksiyon filmi seviyelerine düştü ama yine de oyunların hala giderleri vardı. Sonra infiny warfarede mahfettiler. CoD WW2(2017) hikayesinde romantizmden kusuyordum ama zombi modu iyiydi. Bocwda multiplayer iyiydi ama hikaye moduyla zombi modu berbattı. Vanguard ise her mod açısından tam bir çöptü ve MW2'de artık işin iyice cılkını çıkardılar oyunun ana sayfası slot makinesi gibi, EOMM(Engagement Optimized Matchmaking) multiplayeri katlediyor, zombi modu yerine getirdikleri Black Ops görevleri resmen rezalet adamlar DMZ haritalarından birkaç mekanı makaslayıp içine bot basmışlar mod diye veriyorlar ama asıl berbat olan şey bu modlardaki NPC'lerin zeka seviyeleri günün sonunda artık fortnitemı oynuyoruz codmu belli değil. Ayrıca pay to Win olduğunu şuradan anlayabilirsin battlepasten çıkan silahların özel ayarı var ve onları değiştirmene izin vermiyor illa değiştireceğim dersen uyarı çıkıyor özel ayarı kaybedeceksin diye. Orada özel ayar altında aslında buf var silahlarda bunu kill time ile gösteren kanallar var YouTube'da bulabilirsin sen o silahı son seviyeye getirip aynı parçalarla aynı özel ayarları yapsan bile aynı silah olmuyor bu EOMM ile birleştiğinde tam bir pay to Wine dönüşüyor oyun.

Ya arkadaşlar ben 15 yıldır oyun oynuyorum ama bu battle.net kadar acımasız bir platform görmedim yani adamlar neredeyse oyunu direk dolar kuruna sabitleyecekler bu beni sinir ediyor. Ben daha önce hiç Diablo veya hack and slash türü oynamadım ama baktım herkes kaliteli oyun diyor bir de bu aralar hiç kaliteli oyun yok piyasada buna bir bakayım dedim. Daha geçenlerde EA Play Pro alıp Star Wars Jedi survivor Dead Space'i oynadım 2 oyunu iliklerini kadar sömürdüm 1 hafta sürdü bitmeleri yani bu oyunun da 1 haftada içinden geçerim o yüzden 2K bayılmak istemiyorum. Bir de bunlar haricinde daha yeni "leave kids alone" protestosuna katılıp MW2'yi sildim bilgisayardan bir daha da hiç bir ürününüzü almıcam diye atarlandım şimdi gidip blizzarda 2K vermek istemiyorum doğrusu. Neyse bir şekilde ucuza almanın yolunu bulursam buraya yazarım.
Diablo 1 haftada içinden geçilecek bir oyun değil yalnız. :) diablo 3 ü 10 yıldır oynuyorum. Fiyatlandırma noktasında haklısın blizzard çok taviz vermez. Söz konusu blizzard ise kaliteli oyuncular fiyatlandırmayı dert etmez zaten. çünkü blizzardın verdiği parayı fazlasıyla hakettiğini ve karşılığını da katbekat alacağını bilir. Ayrıca oyun ücretlerinin pahalılığı blizzardın suçu değil ki, bizim Arjantin, Brezilya gibi batık ülkeler liginde zirve yarışında olmamız.(gerçi artık yarışmıyoruz uzun zamandır liste başıyız ya neyse) Diablo 4 ön siparişe açıldığı gün en üst paketi aldığımda Değil 1700 TL 3000 de olsa o gün o siparişi verecektim. Hatta ön siparişte neden ekstradan koleksiyon paketini de (fiziksel) sipariş vermedim diye kızıyorum kendime. Son söz; bir haftada Tazmanya canavarı gibi ortalığı yakıp yıkıp ardından dağıtacak yeni mekanlar arayacaksan bu oyuna boş yere para verme derim. ;)

Diablo 1 haftada içinden geçilecek bir oyun değil yalnız. :) Diablo 3'ü 10 yıldır oynuyorum. Fiyatlandırma noktasında haklısın Blizzard çok taviz vermez. Söz konusu Blizzard ise kaliteli oyuncular fiyatlandırmayı dert etmez zaten. Çünkü Blizzard'ın verdiği parayı fazlasıyla hakettiğini ve karşılığını da katbekat alacağını bilir. Ayrıca oyun ücretlerinin pahalılığı Blizzard'ın suçu değil ki, bizim Arjantin, Brezilya gibi batık ülkeler liginde zirve yarışında olmamız.(gerçi artık yarışmıyoruz uzun zamandır liste başıyız ya neyse) Diablo 4 ön siparişe açıldığı gün en üst paketi aldığımda Değil 1700 TL 3000 de olsa o gün o siparişi verecektim. Hatta ön siparişte neden ekstradan koleksiyon paketini de (fiziksel) sipariş vermedim diye kızıyorum kendime. Son söz; bir haftada Tazmanya canavarı gibi ortalığı yakıp yıkıp ardından dağıtacak yeni mekanlar arayacaksan bu oyuna boş yere para verme derim. ;)

Ya tabii sizin gibi yıllardır Diablo oynayan insanların çıkar çıkmaz almasını anlıyorum benim içinde AC serisi öyledir. Benim anlayamadığım mevzu Diablo oyuncularının bahsettiği yıllarca oynama olayı. Yıllardır COD oynuyorum oyun hikaye+zombi+multiplayer moduyla çıkar üstüne her iki ayda bir yeni sezon gelir yeni haritalar yeni içerikler, vb. ona rağmen bayar son sezonları oynamam bile. Twitch'te yayıncılara bakıyorum oyun çıkalı daha 1 hafta oldu, adamlar 2 defa karakter fullemişler haritayı iliklerini kadar sömürmüşler. Bundan sonra oyunu tekrar oynanır kılacak olan şey nedir yani ben onu anlayamıyorum.

Ya tabii sizin gibi yıllardır Diablo oynayan insanların çıkar çıkmaz almasını anlıyorum benim içinde AC serisi öyledir. Benim anlayamadığım mevzu Diablo oyuncularının bahsettiği yıllarca oynama olayı. Yıllardır COD oynuyorum oyun hikaye+zombi+multiplayer moduyla çıkar üstüne her iki ayda bir yeni sezon gelir yeni haritalar yeni içerikler, vb. ona rağmen bayar son sezonları oynamam bile. Twitch'te yayıncılara bakıyorum oyun çıkalı daha 1 hafta oldu, adamlar 2 defa karakter fullemişler haritayı iliklerini kadar sömürmüşler. Bundan sonra oyunu tekrar oynanır kılacak olan şey nedir yani ben onu anlayamıyorum.
Bir çok karakter var, onların bir o kadar yetenek ağaçları var, giyecekleri eşya var.. var da var.. Diablo tarzı oyunların olayı bu..

ve 5000 mesaj oldu, mesai biter bugün. Kolay gelsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı