Diablo serisi nasıldır?

Rias_Gremory

Hectopat
RAM
4 GB 1066 MHz
SSD veya HDD modeli
HDD
Ekran kartı
HD6310
Anakart
Hewlett-Packard 188B
İşlemci
AMD E-300
Twitch'te gezinirken bir yayıncı Diablo IV oynuyordu ve oyun hoşuma gitti aslında. Şu anki sistemin çok güçlü bir sistem değil oynayabilir miyim? Diablo'nun oynama sırası nedir birbiriyle bağlantılımı? Zevk verir mi acaba? Çok arada kaldım. Bu sistemimle bile oynayamayacaksam en azından şimdi alıp sonraki ay yeni bilgisayarımda oynamak istiyorum. Zevk verecek ise Steam'da varsa Steam'den alacağım şu anlık.

Twitch'te gezinirken bir yayıncı Diablo IV oynuyordu ve oyun hoşuma gitti aslında. Şu anki sistemin çok güçlü bir sistem değil oynayabilir miyim? Diablo'nun oynama sırası nedir birbiriyle bağlantılımı? Zevk verir mi acaba? Çok arada kaldım. Bu sistemimle bile oynayamayacaksam en azından şimdi alıp sonraki ay yeni bilgisayarımda oynamak istiyorum. Zevk verecek ise Steam'da varsa Steam'den alacağım şu anlık.
Steam'de yok. Grim Dawn gibi oyunlarla başlangıç yapabilirsiniz.

Grim Dawn nasıldır? Eğlendirir mi?

Hocam bende var. 3TL'ye almıştım ama oynayamadım, aslında çok fazla oyun stokladım ama vaktim yok. Oyunu övenler çok. Diablo tarzı bir oyun zaten. Diablo kadar iyi midir bilmem ama Steam'de çok öneriliyor. İsterseniz diablo gibi olmasa da RPG türünde olan Divinity Original Sin 2 bakın. 35TL'ye almıştım. Yaklaşık 5-6 saat denedim ve bayağı hoşuma gitmişti bu tarz oyunları sevmesem bile. Vaktim olduğunda gömeceğim bir oyundur kendisi.

Hocam bende var. 3TL'ye almıştım ama oynayamadım, aslında çok fazla oyun stokladım ama vaktim yok. Oyunu övenler çok. Diablo tarzı bir oyun zaten. Diablo kadar iyi midir bilmem ama Steam'de çok öneriliyor. İsterseniz Diablo gibi olmasa da RPG türünde olan Divinity: Original Sin 2 bakın. 35TL'ye almıştım. Yaklaşık 5-6 saat denedim ve bayağı hoşuma gitmişti bu tarz oyunları sevmesem bile. Vaktim olduğunda gömeceğim bir oyundur kendisi.

Çok fazla oyun oynayan birisi değilim bu tarihe kadar aslında. Amaç nedir tür nedir bilmiyorum ondan dolayı sormak istedim. Biraz oynanış videolarına vs. bakıp net bir karar vereceğim. Benim için +12 saat oynanış süresi vermesi çok mutlu eder beni.

Çok fazla oyun oynayan birisi değilim bu tarihe kadar aslında. Amaç nedir tür nedir bilmiyorum ondan dolayı sormak istedim. Biraz oynanış videolarına vs. bakıp net bir karar vereceğim. Benim için +12 saat oynanış süresi vermesi çok mutlu eder beni.
+12 saat çok az :) Bu tarz oyunlar çok daha fazla sürer. Hatta birden fazla kez oynayabildiğimiz için bayağı sürer.
Mesela DOS2, birden fazla kez oynayabileceğiniz bir oyun.
1679688391030.png

+12 saat çok az :) bu tarz oyunlar çok daha fazla sürer. Hatta birden fazla kez oynayabildiğimiz için bayağı sürer.
Mesela DOS2, birden fazla kez oynayabileceğiniz bir oyun.
Eki Görüntüle 1713487

Tam benlik o zaman :D. Oyun kültürüm çok fazla değil :(. Kısa bir özet geçebilir misiniz oyun hakkında? Amacımız nedir ne yapmaya çalışıyoruz bu tarz oyunlarda çok ilgimi çekti açıkçası.

Tam benlik o zaman :D. Oyun kültürüm çok fazla değil :(. Kısa bir özet geçebilir misiniz oyun hakkında? Amacımız nedir ne yapmaya çalışıyoruz bu tarz oyunlarda çok ilgimi çekti açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı