Diana vs Malzahar vs LeBlanc

Arkadaşlar benim karakter denediğim bir smurf hesabım var.

Benim ana hesabımda mavi öz kıtlığı yaşandığı için böyle yapıyorum ve bu 3 Hero arasında kaldım.

Dişimden tırnağımdan arttıra arttıra 4803 mavi öz biriktirdim sizce hangisini almalıyım?

Kendi oynayisina en uygun olanı kendin seç oyundaki en güçsüz Hero bile doğru bir usta ile takımını taşıyabilir ama kemdi oyun tarzına uygun değilse en güçlü karakterle bile feedlersiniz.

LeBlanc çok iyi hero fakat çok fazla feedliyorum Yasuo ve Zed gibi karakterlere karşı.

Jungle oynayabilen bir insanım, jungle olarak da deneyimleyeceğim.

Oynayamıyorsan daha basit karakterlere yönel. AD şampiyonlar AP'lere göre genel olarak daha kolay oluyor, Talon öneririm. Snowball'a bağlaması kolay ve güçlü bir şampiyon.

Oynayamıyorsan daha basit karakterlere yönel. AD şampiyonlar AP'lere göre genel olarak daha kolay oluyor, Talon öneririm. Snowball'a bağlaması kolay ve güçlü bir şampiyon.
Talon oynadım, fakat beğenmedim.

Çok teşekkürler arkadaşlar, Diana aldım. Gerçekten de çok iyi bir karaktermiş çok uyumlu bana.
Sağolun.

Şuan Diana, ormanın kraliçesi. Bence en çok gang atma potansiyeline sahip. Darius ve Morgana hikaye.

Ama LeBlanc, hiç bir şey anlamadan gelip zincir atıp tek atıyor. Karakteri bilmiyorum, ama tek bildiğim beleş 2-3 kill bulduğu zaman FF atman. Çünkü sonu yok. ADC, Sup ve Mid, istediği kişiyi tekler, çıkar.

Ama Diana, Ulti atar, teklerse o zaman tekler. Teklemezse Diana da ölür.

Şuan Diana, ormanın kraliçesi. Bence en çok gang atma potansiyeline sahip. Darius ve Morgana hikaye.

Ama LeBlanc, hiç bir şey anlamadan gelip zincir atıp tek atıyor. Karakteri bilmiyorum, ama tek bildiğim beleş 2-3 kill bulduğu zaman FF atman. Çünkü sonu yok. ADC, Sup ve Mid, istediği kişiyi tekler, çıkar.

Ama Diana, Ulti atar, teklerse o zaman tekler. Teklemezse Diana da ölür.
Sıralı seçimde denendi ve onaylandı.
Diana gerçekten ormanda müthiş.

Malzahar pasif de oynasa aktif de, geri de düşse 2 itemle oyun taşıyabiliyor hem çok kolay. Tüm rollere de gidiyor :D

Güzel bir oyun deneyimi yaşamak istiyorum çok geri düşmem diyorsanız Diana.

Tek bir Malzahar E W'sü bir minyon dalgasını 10 saniye içinde ittirebilir. Bunu bir çok şampiyon yapamaz. Kendiliğinden Bashee'si var ve kombosu eğer Liandry almışsanız herkesi eritip öldürüyor.
Takım savaşlarında ise birisine kombo atmanız yanında duran şampiyonlara da büyük hasar vermekte. Eğer iyi bir şekilde oynarsanız oyundaki en iyi şampiyonlardan birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı