DIERYA DK61E Red vs Blue vs Brown Switch

Amazon.com.tr

Bu klavyeyi alacağım. Hangi Switch'i önerirsiniz? Red, blue ve brown Switch seçenekleri var.

Ben aynı klavyenin brown swtich olanını kullanıyorum red ile blue karışımı arasında bir şey ne blue kadar sesli ne de red kadar sessiz tam ortası ama eğer brown istemiyorsan red Switch'de iyidir ama blue tavsiye etmiyorum pişmanlıktır çok gereksiz ses fazlalığı falan var ve basışı rahat değil

Red "linear switch" türüdür ve sessizdir. Blue ise "clicky switch" türüdür, seslidir ve Red'e göre biraz daha serttir. Brown ise "tactile switch" türüdür, azıcık seslidir, Red ve Blue karışımıdır ve Blue ile aynı sertliğe sahiptir. Kendi zevkinize göre seçmeniz daha iyi olur.

Ben aynı klavyenin brown swtich olanını kullanıyorum red ile blue karışımı arasında bir şey ne blue kadar sesli ne de red kadar sessiz tam ortası ama eğer brown istemiyorsan red Switch'de iyidir ama blue tavsiye etmiyorum pişmanlıktır çok gereksiz ses fazlalığı falan var ve basışı rahat değil
klavyeden memnun musunuz hocam yazılımlı yazmışlar yazılımın ss'ini atma şansınız var mı brown switch alıcam. bide amazonla kaç günde geldi hocam 4 eylül'de diyor tahmini teslimat

Aynı klavyenin Red Switch'ini aldım. Videolarda duyulduğu gibi değil, daha güzel bir sesi var. Brown Switch'i bilmiyorum. Kısaca Red Switch alabilirsin, Gateron Red Switch gayet iyi ve kaliteli bir switch. Ama Red Switch yapısı gereğiyle biraz yumuşak bir switch. Daha öncesinde sert bir switch kullandıysan alışman biraz zaman alabilir, switch dokunmatik gibi gelebilir. Çünkü tuşa en ufak basınç uyguladığın an algılıyor.

Klavyeden memnun musunuz hocam yazılımlı yazmışlar yazılımın SS'ini atma şansınız var mı brown Switch alacağım. Bir de Amazon'la kaç günde geldi hocam 4 Eylül'de diyor tahmini teslimat

Bayağı memnunum çok rahat bir klavye ve malzeme kalitesi falan olsun çok iyi tasarımıda gayet güzel ve bir sürü RGB renk seçeneği mevcut.

Aldım hocam brown Switch biraz geç geliyor ama sorun olmaz bekleriz :) teşekkürler herkese cevaplarınız için

Dostum güven bana pişman olmayacaksın bende Amazon'dan aldım 10 gün falan yazıyor ama en geç 5-6 günde geliyor

Geri
Yukarı