Red Switch vs Blue, Brown, Black Switch

Anladım hocam bakacağım ikisinin de testlerine vb.

Hangi switchleri önerirsiniz hocam? Soylediklerimden?
@utkuversus hocam brown Switch üreticisi KRGD imiş sizce alınır mı yine de?
@dansemacabre hocam üretici krgd imiş Outemu Switch üreticisi mi bu? Yoksa direk Switch markası mı?
KRGD bildiğim kadarıyla Cherry MX Brown muadili fason bir ürün. Ben de şu an Gamepower Overlord Brown Switch kullanıyorum KRGD bu da. Ben memnunum fakat düşük bütçede kompakt klavye aradığım için mecbur bu ürünü aldım. Yoksa ucuz mekanik yerine kaliteli membran tercihimdir.

Krgd bildiğim kadarıyla Cherry MX brown muadili fason bir ürün. Ben de şu an Gamepower Overlord brown Switch kullanıyorum krgd bu da. Ben memnunum fakat düşük bütçede kompakt klavye aradığım için mecbur bu ürünü aldım. Yoksa ucuz mekanik yerine kaliteli membran tercihimdir.

Hocam krgd brown mu almalıyım ya da red Outemu veya Blue Outemu mu?
Ayrıca bende aynı klavyeye bakıyorum hocam. Sebebim zaten sizin mesajınızda yazıyor.

Düşük bütçede kompakt klavye aradığım için.

Hocam krgd brown mu almalıyım ya da red Outemu veya Blue Outemu mu?
Ayrıca bende aynı klavyeye bakıyorum hocam. Sebebim zaten sizin mesajınızda yazıyor.
Kalite açısından Outemu ve KRGD arasında çok fark yok diye biliyorum. Outemu switch bütün klavyelerimde tuş basmama sorunu yaşadığım için KRGD aldım bu sefer. Red ile brown arasında çok fark yok fakat brown switch kesinlikle daha keyifli hissettiriyor. Klavyelerin tam marka modelini yazarsanız daha rahat öneri yapabiliriz. Blue switch önermiyorum sesinden ötürü.
@dansemacabre, sesini gönderebilir misin?

Tercihim black switch olurdu.
YouTube üzerindeki brown switch sesinden farkı yok.

Klavyelerin tam marka modelini yazarsanız daha rahat öneri yapabiliriz.

Hocam sizinle aynı klavyeyi almayı düşündüm. 320'den düşük fiyatlı mekanik klavye önerir misiniz en azından? Compact olması önemli bir nevi.
Sanırım blue switch alacağım ama yay sesi vb. Çok çıkar mı?

Geri
Yukarı