Dierya DK61e vs HyperX alloy MKW100

TownOfKetchup

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki klavye arasında kaldım. Eğer arada çok büyük bir fark yoksa HyperX olan modeli almak istiyorum yurt dışı kargo süreleri daha uzun olduğu için, hangisini önerirsiniz? Bu fiyat bandında başka klavye öneriniz varsa ona da açığım. 🙂

https://www.amazon.com.tr/DK61E-60-Klavyesi-Anahtarı-Aydınlatmalı-Programlanabilir/dp/B07W4JKP1H/ref=sr_1_2?qid=1687190698&refinements=p_4%3ADierya&s=electronics&sr=1-2

Nereden almalıyım hocam link atmanız mümkün mü?

Hocam yurt dışından alınan ürünlerin gelmesi çok uzun sürüyor, eğer arada çok büyük bir fark yoksa Amazon global hızlı teslimat ile DK61e almayı düşünüyorum, MK61 için fazladan beklemeye değer mi yoksa DK61E'yi toplam 1500'e hızlı getirtsem olur mu?

Hocam yurt dışından alınan ürünlerin gelmesi çok uzun sürüyor, eğer arada çok büyük bir fark yoksa Amazon global hızlı teslimat ile DK61e almayı düşünüyorum, MK61 için fazladan beklemeye değer mi yoksa DK61E'yi toplam 1500'e hızlı getirtsem olur mu?
Amazon zaten yeterince hızlı getiriyor hocam. 1-1-5 haftada geliyor, diğer sitelere göre daha hızlı. Yine 2 güne elimde olsun derseniz, siz bilirsiniz.

Amazon zaten yeterince hızlı getiriyor hocam. 1-1-5 haftada geliyor, diğer sitelere göre daha hızlı. Yine 2 güne elimde olsun derseniz, siz bilirsiniz.
Merhaba, teşekkür ediyorum yorumun için. Aslında asıl merak ettiğim şey DK61e ve MK61 arasındaki farktı, gördüğüm kadarıyla ikisinde de gateron switchler var, eğer tek fark pudding keycapler ise DK61e modeline yönelmeyi düşünüyordum

Merhaba, teşekkür ediyorum yorumun için. Aslında asıl merak ettiğim şey DK61e ve MK61 arasındaki farktı, gördüğüm kadarıyla ikisinde de gateron switchler var, eğer tek fark pudding keycapler ise DK61e modeline yönelmeyi düşünüyordum
MK61 Gateron V2 switch kullanıyor. Elbette kendince farkları var. Tam denemediğim için bir şey diyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı