Dierya TMKB T68SE alınır mı?

Samet1509

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
INTEL I5 11400F - ASUS DUAL RX6600 8G - PRIME H510M-K - Kingston 500GB SSD - 16GB
Tmkb 68SE ömrü ne kadar olur? Bir de switcler arasındaki farklar neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 10 gündür bahsettiğin klavyeyi kullanıyorum. Ömrü konusunda bir yorum yapamam çünkü kendi markasının switchlerini kullanıyor. Pek bir şey beklemeyin bozulana kadar kullanılır. Switchler arasındaki tek fark bastığında çıkarttığı ses. Ayrıca şunu söylemek istiyorum. İlk 2-3 günden sonra switchlerin çıkardığı sesler değişmeye başladı. Red switch aldığım klavye resmen membranea benziyor. Üstelik enter, shift gibi büyük tuşların yay sesini şimdiden duymaya başladım. Hayırlısı..

Yaklaşık 10 gündür bahsettiğin klavyeyi kullanıyorum. Ömrü konusunda bir yorum yapamam çünkü kendi markasının Switch'lerini kullanıyor. Pek bir şey beklemeyin bozulana kadar kullanılır. Switch'ler arasındaki tek fark bastığında çıkarttığı ses. Ayrıca şunu söylemek istiyorum. İlk 2-3 günden sonra Switch'lerin çıkardığı sesler değişmeye başladı. Red Switch aldığım klavye resmen membranea benziyor. Üstelik enter, Shift gibi büyük tuşların yay sesini şimdiden duymaya başladım. Hayırlısı.

Alınır mı?

Geri
Yukarı