DIGI España İnternet Paketleri

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 571

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Merhaba,

İspanya'da internet servis sağlayıcısı arıyorsanız DIGI paketlerine bakabilirsiniz. Uygun altyapı varsa aşağıdaki paketleri alabiliyorsunuz:
  • 500 Mbps simetrik internet €15
  • 1 Gbps simetrik internet €20
  • 10 Gbps simetrik internet €25
Screenshot 2023-09-16 at 20.04.19.png

Dilerseniz €15 karşılığında sınırsız mobil paket de ekleyebiliyorsunuz.

500 Mbps paketinin hız testi:

15302546599.png

İspanyollar için önemli bir şey değil. Sizin için önemli İspanyollar geziyor plaza gidiyor. Oyun oynuyor. Calisiyor. Çogunun evinde internet Netflix gibi üyelikleri var çoğu alıyor ama kullanmıyor. Anlamayanlar için şöyle geziyor tosuyor interneti az kullanıyor. Sizin gibi bağımlı değiller.

Son düzenleyen: Moderatör:
İspanyollar için önemli bir şey değil. Sizin için önemli İspanyollar geziyor plaza gidiyor. Oyun oynuyor. Calisiyor. Çogunun evinde internet Netflix gibi üyelikleri var çoğu alıyor ama kullanmıyor. Anlamayanlar için şöyle geziyor tosuyor interneti az kullanıyor. Sizin gibi bağımlı değiller.
kullanmayan adama hizmet gidiyor. Kullanana gitmiyor demek istiyorsun. Anladım. Bağımlı olduğum internetten aylık 5000$ kazanıyorum. Ama işimi yapabilmek için daha fazla para vermek istesem bile daha iyi hizmet alamıyorum. Sonra ülkeye döviz girmiyor, ülke gelişmiyor.

Boş yapmışsın.

Geri
Yukarı