Digital Combat Simulator(dcs) F15-E Strike Eagle oyuna ne zaman eklenir?

Yalnız uçuyorum. Türk topluluğunu pek sevmiyorum Dcs'de fakat iyi birisini de bulamadım.

Bizim zamanları tadı başkaydı söyledigim yıllar 2007 - 2012 DCS World beta olarak çıkmış ve gelişiyordu. Filomuz vardı Türkiye'yi temsil ediyorduk dünya çapında yapılan turnuvlara katılıyordu. Red flag gururlarıydık. Bekliyorduk ki F-16C çıksın diye. 12 sene olmuş uçmayalı dcs bayagı gelişmiş tekrar dönüş yaptım ama yaş aldı başını gitti. 141.kurt filoyu temsil ediyordum.

Bizim zamanları tadı başkaydı söyledigim yıllar 2007 - 2012 DCS World beta olarak çıkmış ve gelişiyordu. Filomuz vardı Türkiye'yi temsil ediyorduk dünya çapında yapılan turnuvlara katılıyordu. Red flag gururlarıydık. Bekliyorduk ki F-16C çıksın diye. 12 sene olmuş uçmayalı dcs bayagı gelişmiş tekrar dönüş yaptım ama yaş aldı başını gitti. 141.kurt filoyu temsil ediyordum.

Aa seni daha bugün gördüm hocam. Büyük saygı duyuyorum sana. Bugün livery paylaşmışsın bir baktım 2015'ten sonraki ilk Livery'in, çok şaşırdım. Bugün eğer Dcs'de uçmak istersen ve yardım gerekirse Discord üzerinden yardım edebilirim Nick'im: martial23. bir filoya katılmak isterseniz gümüş kaplanlar var profesyonel seviyede uçuyorlar yaş ortalaması 30-40 ve çok bilgililer.

Buraya ekledim 😎🇹🇷

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-09 020308.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-09 020308.png
    393,8 KB · Görüntüleme: 29
Buraya ekledim 😎🇹🇷

Normalde bu kaplamayı sadece sanal kobra filosu kullanıyordu filo dışına vermiyorlardı ama onlar da aylardır aktif değiller bende bir ara katılıp ayrıldım onlara. Sizin ayrı olarak paylaşmanız güzel olmuş. Bu arada 141.kurt için bir livery var eskitmeli bayağı. o livery'nin ana gövdesini kullanarak kuyruğa kobra kaplamasını koyabilir misiniz? Eskimiş kobra havası olsun.

141. Kurt (Wolf) Weathered Turkish Air Force

Geri
Yukarı